Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi étkezéssel tudok fogyni?

Ennyi étkezéssel tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelire 4,5dl kefirt/natúr ivójoghurtot szoktam inni.

Napközben fél liter 100%-os narancslevet és esetleg egy cappuccinot vagy forrócsokit.


Este eszek 1 szelet vajas kenyeret, 2 tükörtojással, fél uborkával, 2-4 paradicsommal.

Emellé egy vagy két banán.


Szóval mennyiséget és minőséget tekintve,ha minden nap ezt így csinálom, akkor lehet fogyni, vagy ez túl sok kaja a fogyáshoz?


A napközben fogyasztott folyadék hízlal?


2010. nov. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
SOOOOK, ez SOOOK?? inkább SOKK! EZ SEMMI, KOPLALÁS!
2010. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Jobban tennéd, ha többet innál, ez így egészségtelen. Legalább másfelet kéne innod. Amúgy meg ha mindennap így eszel, nem biztos, hogy minden esszenciális (az élethez feltétlen szükséges) aminósav bekerül a szervezetedbe. És egy kis mozgás sem ártana.
2010. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg nagyon kevés.
2010. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ez sok
2010. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Mivel este eszel sokat, ez nagyon nem szerencsés étkezés. A banán eleve cukros, diétakor szinte az egyetlen kizárt gyümölcs. Talán megfordíthatnád, hogy reggel és délelőtt eszed a két banánt, délben vmi husit és zöldséget. Estére meg marad a joghurtod.

A napközbeni folyadék akkor hizlal, ha cukrozott. Tehát vagy light üdítőt igyál, vagy vizet. A capuccinót pedig édesítővel.


Egyébként a zsíros, cukros dolgok hizlalnak a leginkább (én ma számoltam utána, hogy a másfél liter teám, amit megiszok egy nap 500 kcal és akkor még nem is ettem!!!), illetve a lisztesek, keményítősek.

Ezeket csökkentsd le,vagy lehetőleg a reggeli órákban fogyaszd. Pékáru, rizs, tészta, krumpli. Ha ezeket kihagyod, akkor lényegében bármit ehetsz napközben.


De koplalással nem lehet fogyni, mert a szervezeted védekező reakcióként elkezd tárolni. És a fogyás megáll, sőt még akár hízhatsz is tőle. Azt meg ne is említsük, hogy full egészségtelen.


A mindmegettén van egy csomó diéta, köztük nagyon brutálisak, és kiegyensúlyozottak is. Olvass utána. www.mindmegette.hu

2010. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez masszív koplalás----és gyakorlatilag 0 fehérje
2010. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem ez írtó kevés. én reggelire eszek ennyit. szerintem ne koplalj , inkább sokat mozogj.
2010. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi fehérje nincs szinte=plöttyedt vizenyő test
2010. nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jesszus, ezzel tuti h fogsz fogyni, de hogy vissza is hízod az tuti

reggelid jó, egyél hozzá még egy szendvicset

100%narancslé fölösleges, igyál meg belőle egy pohárral tízóraira ésutána 1.5-2 liter víz!!

este tükörtöjás helyett főtt tojás, parival és uborával, vajakenyér reggelire

uzsira mehet a banán

na és akkor hol az ebéd??? a leves, a hus/hal, zöldségel, főzelékek, kevés krumpli, rizs ezekről megfeledkzetél?

regeltől estig éhezel, utána kap vmi kaját a szervezeted de attól még éhezel

ez nagyon rossz

2010. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 :D:D válasza:
vagy meg egy jo tipp.tobszor egyel es kevesett.de ahogy mondtak a reggeli a legfontosabb.szoval reggelre ugy egyel mint egy kiraly,delbe mint egy atlagos ember,es vacsorara mint egy koldus;)
2010. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!