Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukorbeteg leszek szerintetek?

Cukorbeteg leszek szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja már kirúgtam a hámból egy kicsit, de holnaptól vége. Viszont elég sok finomságot ettem és csokit is, tegnap és ma pedig elég sokat nyaltam a nutellás üvegből

Szerintetek cukorbeteg lehetek ? :-SS

16/L


2010. nov. 11. 17:38
 1/5 anonim válasza:
100%
nem a cukortól leszel cukorbeteg te nobbs
2010. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, tudom,hogy nem direkt attól,de attól igen, ha az inzulintermelő micsodám felmondja a szolgálatot

És ha sok cukrot eszek akkor sok inzulint kell termeljen a hasnyálmirigyem

2010. nov. 11. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Úristen, azt hiszed, úgy kapod el a cukorbetegséget, mint a náthát? Megeszel egy bödön nutellát és itt a cukorbetegség? Az ifjúkori cukorbetegségnek semmi köze a cukorfogyasztáshoz és nem tehetsz ellene semmit. A felnőttkori cukorbetegségnek lehet oka a túlzott cukorfogyasztás, de csak hosszú-hosszú éveken át és valószínűleg genetikai hajlam is szükséges a kialakuláshoz.
2010. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,köszönöm

Igazán nyugtató :-D

2010. nov. 11. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

ha így lehetnének az emberek cukrosok, szinte mindenki az lenne :D egy kis nutellától :D

biológiából elvileg tanulnod kellett volna, de látom nem figyeltél ...

most írnám hogy a Google a barátod, de az előttem szólok már válaszoltak.

2010. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!