Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3szor 25-30perc kocogás/g...

Heti 3szor 25-30perc kocogás/gyors séta mennyi idő után lesz változás?

Figyelt kérdés
péntek.szombat vasárnap?
2010. nov. 12. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti 3x csinálod,akkor 1-másfél hónapon belül izmosabb,vékonyabb lesz a combod,izmosabb a vádlid,és még talán a hasadon is megfog látszani. Egy hét után sokkal jobb kedvűnek fogod érezni magad,energikusabb leszel,és több lesz az önbizalmad.

Sok sikert. ;)

2010. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cydor válasza:

egyetértek az elöttem szólóval

én naponta mentem kocogni reggelenként meló elött, és este meló után. eleinte sétálás volt, és mindig 1-1 percel növeltem a kocogást a séta közben.

3. nap nagyon jól éreztem magam a 2. héttől energikus, friss, és erősebbnek éreztem megem. önbizalmam, életkedven minden jobb lett.

ha csak hétvégén szánsz rá időt akkor fárasztóbb, jobban kontrolálnod kell megad, de a semminél több.

2010. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és így mennyi idő alatt fogyhatók 4-5kg-ot? most 94kg vagyok.
2010. nov. 14. 12:58
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

A zsíranyagcsere beindulásához alaphangon kell 40 perc aerob intenzitásnál (max pulzus 50-70%), a heti 3x elég, mivel ki is kéne pihenni az edzéseket, továbbá a heti 3 ból egy napon mehetsz 70-80 közé , de akkor elég 40 perc is az 1 óra helyett.


A három egymás utáni nap a kérdéses, elvileg ha nem fizikális munkát végzel és megalszod a 8 órát minimum az edzések között éjjel, akkor elvileg nem edzed túl magad ennyitől....hangsúlyozom elvileg.

2010. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!