Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akupunktúrával tényleg hatásos...

Akupunktúrával tényleg hatásosan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

És nagyon fájnak ezek a kezelések?

Tapasztalatokat szeretnék:)

köszönöm!


2010. nov. 17. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam mert én a ló másik oldala vagyok (túl sovány) Szerintem lehet benne valami, főleg ha hiszel benne. Az alternatív gyógymódok közül ez az egyik leghatásosabb. Évszázadok óta alkalmazzák. És szerintem nem fájhat nagyon. Ügyesen szúrják beléd azokat a tűket. A lényeg, hogy jó szakemberhez menj, ne valami sarlatánhoz.
2010. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennek az egésznek az a lényege, hogy csökkenti az éhségérzetet (elméletileg...), tehát emiatt fogyhatsz. De ha nem kezelnek, ugyanannyit fogsz enni. Semmit nem ér.


3 ismerősöm anyukája is kipróbálta, jelenleg ugyanakkora mindegyik, mint volt.

2010. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
anyukám is lefogyott vele anno, de most ugyanakkora, mint volt, pedig szépen lement akkor (persze, 600 kcal-t ehetett mellette)
2010. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy akkor foglalkozz ilyenekkel. Arra jó. Ha meg nem vagy az akkor sportolj és táplálkozz egészségesen. Az emberek már mindent kitalálnak hogy megkerüljék a sportot és a diétát.
2010. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Diétával és sporttal lefogytam 7 kilót.. de már hónapok óta nem megy le több..pedig még lenne minek lemennie!

Azért köszönöm a válaszokat!:)

2010. nov. 18. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nem azok találják ki, akik ki akarják kerülni, hanem azok a cégek, és itt nem csak az akkupunktúra, azzal nekem nincs feltétlenül bajom, de a fogyibogyik, és társai, olyan emberek reményeiből élnek, akik túlsúlyosak, elhízottak. és persze az ezredszer feltápászkodó kis butus fogyis bedől nekik.
2010. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na hát tegnap elmentem egy kezelésre.. egyáltalán nem fájt.. csinált egy olyan kezelést is ami arra való,hogy letisztuljon az arcom (pattanások:S) és használ! Már vissza húzódtak a pattanásaim:)

A fülembe is tett ilyen állandót amit hetente kell cserélni, ennek az a lényege,hogy nem kívánsz annyit enni:) Pedig én szeretek enni, tesóm ette a chipset (imádom) és meg se kivántam meg semmi..

Remélem hatásos lesz:)

2010. nov. 19. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj ez gyakorlatilag ugyanaz mint a koplalás. mindegy h magadtól nem eszel vagy étvágyad nincs. a koplalás nagyon veszélyes. inkább diéta+sport.
2010. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!