Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 58 kg (amit...

15 éves vagyok és 58 kg (amit én sokallok). Hogy tudnék lefogyni, ha nem sportolok (mert nincs rá időm), kb. 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
2008. jan. 12. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Csak nem szándékozol te is a manapság divatos ANOREXIÁSOK táborát gyarapítani??? Vagy tifelétek a fiúk a csontra buknak? Mert mifelénk a szép popsira, cicire. Láttál már te 45 kilós nőt telt cicikkel????
2008. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pff.. 10 kilot... eheztesd magad, ne egyel semmit, es halj bele az anorexiaba... a magassagodat nem irtad, de az az 58 kilo egyaltalan nem sok. Ne akarjon mar minden tini 25 kilosra fogyni. Elarulom neked, van aki 15 eves es 65 kilo, es megis jo alakja van.
2008. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
21%
Mért kell mindig leszólni a vékony lányokat? Én is vékony vagyok, nem tehetek róla, egyáltalán nem tudok meghízni, pedig egy időben szerettem volna. De nem tudok mit tenni. Mindenki csúfolt, h milyen vékony vagyok. De most már nem érdekel! Az milyen érzés, ha valaki rád meg azt mondja, hogy kövér disznó? Ha ő nem érzi így jól magát, akkor tegye! Mindenkinek van joga úgy kinézni, ahogy akar! És egy vékony lánynak is lehet formás és jó cicije, hogy vékony még nem azt jelenti, hogy nincsen melle! Nekem is van és nem is kicsi (és hozzáteszem, hogy nem szilikon) !
2008. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Milyen érzés ha kövér disznónak neveznek? VACAK. Na de a hízásra hajlamos lány ugyanúgy nem tehet róla, mit az előttem szóló, aki pedig vékony alkatot örökölt. Mi nem azt mondjuk, hogy minden vékony lány deszka és ronda. Mert aki alkatilag vékony, az természetesen úgy szép. Na de aki eredendően nem lenne olyan vékony, de a divat miatt agyonéhezteti magát, az kötve hiszem hogy szép lesz vele. De természetesen szíve joga hogy megtegye. Biztosan nem akadályozhatjuk meg benne, csak tanácsoljuk neki, hogy nem biztos hogy jó úton jár. Hiszen az előttem, szóló is szeretne inkább kicsit teltebbé válni. És ki tudja, lehet hogy nemsokára sikerül is neki.
2008. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik hozzászóló téved. A vékony lányokat nem szólja le senki. Aki alkatából fakadóan nagyon vékony, annak valószínűleg pont annyi problémája van ezzel, mint aki alkatából fakadóan kövérebb az átlagnál. A baj viszont ott kezdődik, hogy sok TELJESEN NORMÁLIS ALKATÚ LÁNY DIVATBÓL CSONTSOVÁNYRA SZERETNE FOGYNI!! Őket sem szólja le senki, inkább figyelemeztetni szeretné az, aki látja, hogy butaságot csinál... Mert páldául a kérdező is valószínűleg egy teljesen normál testalkatú lány (ha csak nem mondjuk 110 cm magas) és mégis le szeretne fogyni 10 kg-ot!! Holott 15 éves, és lehet, hogy még nő 10-20 cm-t!! Ez azértzasztó, mert ezt divatból tenné, és nincs rá szüksége valószínűleg.
2008. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

pff miért baj ha a kérdező le szeretne fogyni? mindenkinek más a szép. én lány vagyok, de ha fiú lennék, biztos egy törékenyebb jönne be, nem olyan "akin van mit fogni" és fiúkból is csak a kifejezetten vékonyak vagy enyhén izmosak tetszenek. én alapból nagyon nem vagyok egy sovány lány, de keveset eszem, hogy vékony maradjak, és jól érzem magam így. számomra sokkal többet ér, hogy szép legyek, minthogy megegyek egy csokit, aminek az íze egy percig tart. nem divatból, hanem mert szerintem ez a szép, és igenis jól érzem így magam. ha a kérdező is jobban érezné magát vékonyan miért ne legyen az?


te meg egyél keveset. messziről kerüld el a csokit, a mcdonaldsot, a csipszet és mindenféle édességet. a köret a hús mellé mindig saláta legyen. húsból csak pulykahúst és csirkehúst egyél. ne egyél többet napi 1200 kalóriánál. és néha tornáztasd öt-tíz percet a melled, ez biztos belefér az idődbe, hogy ne kezdjenek el lógni. amikor mozgólépcső van valahol vagy lift, sétálj, vagy busz vagy ilyen helyett sétálj egy megállót. és 100 felülés megcsinálása se több 5 percnél...

2008. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany centi vagy. De azt tudom, hogy ha arra van idod hogy a szamitogep ele ulj, akkor mozgasra is van. Arra van idod, amire AKAROOD hogy legyen ! Senki nem fog segiteni ! A velemeyeket elolvashatod, attol nem fogysz le ! MOZOGJ ! A te korodban kb ennyi. Ja, es suli utan nem menj Mc Donalds-ba. Keruld a divatos tinikajakat. Hambirger, pizza stb...
2008. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

attól hogy még 58 kg vagy ez függ a magasságodtól is, és hogy ebből az 58 kg ból mennyi az izom és mennyi a zsír, testmozgás nélkül és diéta nélkül ne számíts sokra, egyébként meg szerintem lehet egy kis izom sem ártana rád, ha pl 170 cm vagy, akár lány vagy akár nem, több okból is, a z izomzat határozza meg a test fogmárját, de ha ez nincs és eltűnteted a zsírt róla /mert ugye a diétának ez volna a célja, és nem a súlycsökkentés mindenáron/, akkor mi marad utánna? csont és bőr?? na ezt látod pl a topmodelleken is , ők kő keményen zsírosak nem kicsit, nagyon, remeg kezül meg a lábuk fenekük mindenük, mert a formájuk a zsírból jön és nincs alakjuk, ellenben ha megnézel egy fitness modellt hát van némi különbség,


bővebb infó itt


[link]

2008. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hé ha neki ez a célja akkor had fogjon én szurkolok tudom több mint 1 éve irtad ki de hajraa
2009. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

látom sok válasz érkezett de nem olvasom mindet végig, de a kb másodikként író vékony lánnyal egyet tudok érteni, ugyanúgy megszólják a vékony lányokat is (csontkollekció,nádszál,stb.). ezt miért szabad? csak a zsíros disznóknak vannak érzelmeik? az én barátnőm 44 kg és tök jól érzi magát így (hogyne érezné a 158 centijéhez, gyönyörű alakja van hozzá), mert ennyi kilóból is gyönyörű formás kerek melle és nőies alakja van.

a sok csontozó, minek akarsz lefogyni aktivista egyszerűen csak irígy, hogy nem tud vagy nem akar lefogyni!

mindenki hízzon vagy fogyjon olyanra amilyenként jól érzi és vonzónak látja magát! ennyi!

2009. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!