Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ovális popsiból lehet tornázás...

Ovális popsiból lehet tornázással kereket csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem nem kerek a popsim, hanem ovális, és nekem így nem tetszik, hogy tudnám formálni, hogy kerekebb legyen?
2010. nov. 22. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Rubint Réka torna, ha nincs időd, kedved eljárni edzőterembe. A 2009-es DVD-je nagyon hatásos. Használj lábsúlyzókat is a fenék gyakorlatoknál, így még intenzívebb lesz az edzés.
2010. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a lábemelés folyamatosan segít.Odaállsz mondjuk egy ajtóhoz(nem muszáj,én szeretek fogózkodni)és a fenékizom folyamatos feszítésével apró lábemeléseket végzel hátrafelé.Én 3-4x húszat szoktam egyszerre(addig biztos,hogy minden emelésnél befeszül az izom)Kerekít!

És igen,az első kérdésedre a válasz.Folyamatos tornával.

2010. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rubint Reka ot perces videoja nem nagyon ernek semmit!

Inkabb menj aerobikozni, futni. Igy hozhatod magad igazan formaba, nem napi 5 perces tornakkal...

2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem 5 perces, hanem 20-30. Egy testrészre nem olyan könnyű ennyi ideig tornázni. Csak mondom, hogy sokkal fárasztóbb, mint aerobicra ugrálni. Tapasztalatból mondom, mert évekig jártam edzőterembe is.

Aki pedig jó kondiban van, megcsinálhatja az összes blokkot egyszerre, így több mint egy órás edzés jön ki.

2010. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a 20 perces tornája nagyon jó(Rubint Réka) és tényleg egyből meglehet érezni. Én eddig csak egyszer próbáltam ki, de sajnos az utolsó blokkra már nem volt erőm. Szerintem arra tényleg érdemes időt fordítani
2010. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,csak vigyázz,mert biz. gyakorlatok oldalirányban növesztenek,nem a konkrét fenékizmot.Úgyis kerek lesz,csak másképp. :)
2010. dec. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!