Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le erről?

Hogyan szokhatnék le erről?

Figyelt kérdés
Állandóan eszek,meg is látszik:( le tudnék fogyni,dea legnagyobb problémám,hogy megszokásból ,unalomból eszek és amikor szomorú vagyok:( MIT AJÁNLOTOK,mit tegyej? 158cm/63kg
2010. nov. 23. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad, tégy az ellen, hogy ne unatkozz.
2010. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
járj konditerembe vagy valami csapatsport edzésre, esetleg futni valakivel ...nem fogsz unatkozni
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Önuralom, és egyél nasi helyett gyümölcsöt (zöldséget).
2010. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válts át arra, hogy unalmadban fel-alá mászkálsz akár otthon, akár az utcán, illetve ha depis vagy akkor pont hogy nem eszel, mint akinek nincs kedve enni, csak hozzáállás kérdése. Nekem bevált. XD
2010. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugynígy vagyok:((
2010. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok.
2010. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
evés helyett tornázz, csinálj meg 50 felülést. na meg vigyél rendszert az étkezésbe. egyél 3 óránként keveset, könyű kajákat, igyál sok vizet.
2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!