Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom ezredik hasonló kérdés....

Tudom ezredik hasonló kérdés. De jó? Sok? Kevés?

Figyelt kérdés

délelött:1alma,1bögrés leves,

ebéd:Párolt gomba,paprika,hagyma,máj,joghurtos öntettel leöntve

délután:karfiol leves,zsiradék,tészta,habarás nélkül,tejföl helyett natúr joghurtal,

vacsi:még nem tudom mi,


2010. nov. 24. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Húst is kéne enni. Vagy legalább tojást vagy babot, esetleg kicsit több tejterméket. Növeld a fehérjebeviteled...
2010. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hány kiló vagy? Mennyit akarsz fogyni? Mit sportolsz? Mennyit? És ebből az étrendből hol a fehérje???
2010. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem jó?!Fehérje?Hát ahlat azt szoktam enni hetente minimum egyszer!

164cm vagyok és 58kg,csak egy 2-3 kg-ot szeretnénk fogyni!Mozogni elég sokat szoktam(hála két örökmozgó fiacskáimnak,meg annak hogy a falu másik felére rakták az ovit,sulit)Tornázni heti kétszer szoktam futni,

2010. nov. 24. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez lehet, sok is kevés is. Attól függ mekkora az adag! De tényleg kéne még fehérje!
2010. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Heti egyszer??? Naponta kell a fehérje! Egyél több sovány húst (csirke- pulykamell)

De 2-3 kiló nem vészes, fog az menni!

2010. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg ha fogyni szeretnél,márpedig az a célod ,akkor jó ez az ételmennyiség.
2010. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem a mennyiséggel van a baj. Ahhoz, hogy ne fogyj az izomtömegedből ahhoz fehérje kell.
2010. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon rossz. A reggeli tápanyagban szinte nulla, a bögrés levesben CSAK kalória és műanyag van, zöldséget csak a csomagolásról látott.

Az ebéd jó lenne, ha lenne hozzá egy szelet hús. Így nagyon nem jó.

Délutáni: nem rossz, de én nem ennék levest, inkább gyümölcsöt. (ez csak az én véleményem, te eheted a levest)

Vacsora: minimum egy tál saláta tojással vagy hússal


A menüdben kevés a friss zöldség és gyümölcs, és a heti egy szelet hal is nagyon kevés.

És... kellene reggelire jó minőségű szénhidrát is.

2010. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!