Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az ételek update 1-nek...

Kisnita kérdése:

Ezek az ételek update 1-nek minősülnek, ugye?

Figyelt kérdés

-Paradicsomos káposzta főzelék főtt sertés hússal (édesítőszerrel, keményítővel sűrítve olaj nélkül a főzelék, a húst kb 1/2 ek. olajon pirítottam hagymával és fedő alatt főztem bő lében)

-Kakaós tej (CBA-s cukrozatlan kakaó, 1,5%-os tej, édesítőszer)

-Puding (CBA-s pudingpor, 1,5%-os tej, édesítőszer)


Most kezdtem el az update diétát, de az én pénztárcámnak drágák a Norbis termékek és a készen kapható ételek ezért inkább megpróbálom módosítani a receptjeimet. Jók így ezek az ételek?

Az update módszerrel kapcsolatban szívesen olvasok kommenteket, akinek van tapasztalata ezzel a módszerrel kapcsolatban vagy hozzászólása az is írhat.

Köszönöm a segítséget.


2010. dec. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jók! Én is így csinálom, nem veszek norbis cuccokat, inkább én állítom elő a ételek diabetikus verzióját. A lényeg, hogy kerüld a cukrot, a lisztet meg a zsírt. Ennyi a nagy titok. :)
2010. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Az édesítővel csak óvatosan, a legendákkal ellentétben hízlal. Keress rá a google-ben, hogy "édesítőszer hízlal". Meg fogsz lepődni.

A pudingot meg felejtsd el egy időre, főleg 1-esnek. Max. 3-as, édesítővel is.

Szerintem a keményítő is inkább 2-es, de ebben nem vagyok biztos.

2010. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek update 1-esek. Mondjuk a kakaóport nem tudom fejből, de mivel cukormentes változat szerintem 1-es.


Amúgy ha nincs kedved főzőcskézni pudingot, a CBA márkájú kész puding ugyanaz mint a norbis, csak olcsóbb. Abban is édesítő van (forgalmazó, csomagolás formája is egyezik).

2010. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az édesítő NEM HÍZLAL! Az ezzel kapcsolatos cikkek is világosan azt írják, hogy az a "veszélyük" ilyen szempontból, hogy nassolhatnékod lehet miatta. Speciel én ilyet még soha nem tapasztaltam.


Másrészt eddig közel 20 kilót fogytam úgy, hogy minden nap fogyasztok némi édesítőt, kb. egy teába és egy kávéba valót. Régebben volt, hogy még többet is használtam.


26/N

2010. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi, hogy írtatok.

De jó, hogy jó mert épp most laktam jól a paradicsomos káposztával :))

Az édesítőszernek utána olvastam és ugyan azt találtam amit az utolsó válaszoló is írt. Hát remélem nálam sem okoz nassolási vágyat mert a sok elcseszett meg abbahagyott diétám után ezt már tényleg végig akarom csinálni.

Első válaszoló! Te mióta étkezel így? Milyen eredményeid vannak? Tudnál küldeni néhány receptet amiket te fejlesztettél ki vagy amiket már használtál és jók? Nagyon megköszönném!:)

2010. dec. 1. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért a helyetekben utánaolvasnék. Nem az én érdekemben. Saját magatokat csapjátok be.


Nem a "némi" édesítővel van a baj, amit beleteszel a reggeli kávédba. Azzal van baj, hogy sokan azt hiszik, hogy az édesség édesítővel nem hízlal. De igen, hízlal.

Az update 1 azt jelenti, hogy bármikor bármilyen (ésszerű) mennyiségben ehető. A puding sem édesítővel sem cukorral sem anélkül ehető.


Arról nem is beszélve, hogy gyümölcsre pl. nagyobb szükség van (a gyüm. cukor ellenére is), mint egy halom tartsítószerre, adalékra, édesítőre (ami a pudnigban van). Nem lehet összeenni mindent, de lehet rangsorolni és jobban választani.

2010. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!