Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez a legújabb baromság,...

Mi ez a legújabb baromság, hogy az édesítőszer hízlal?

Figyelt kérdés

Már minden 2. kérdésnél ezt olvasom, ami elég abszurd, mivel az édesítők nagyrészében 0, 00001 kalória van. És ugye attól hízunk amit beviszünk a szervezetünkbe (az ételek energiatartalmától). Akkor hogy lenne már hízlaló?


Azt aláírom, hogy mesterséges és emiatt nem kell túlzásba vinni, de ez nem egyenlő azzal, hogy hízunk tőle.


2010. dec. 1. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elvileg éhesebb leszel tőle,én nem tapasztaltam...pedig én avgyok az,aki mindentől éhes..
2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Nostro the overlord ***** válasza:
Ez az egész baromság... semmi sem hizlal illetve minden. A csokitól sem lehet elhízni ha minuszba van a kalória indexed.
2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kisnita ***** válasza:
Nem tudom ki találta ki, de szerintem se sok valóság alapja van. Most olvastam utána mert az én kérdésemhez (is) beírta valaki, hogy vigyázzak vele mert hizlal. Annyit találtam erről, hogy éhségérzetet okozhat a túlzott fogyasztása, innen jöhet a hiedelem, hogy hizlal. Egyébként az Orbit rágóra is igaz ez, azt hiszem rá is van írva mert aszpartam van benne.
2010. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az ötödik címtől lefelé nézzétek.

2010. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

azt mondják az édesítő "átveri" a szervezetet és utána mégjobban kívánja az ember az édeset és a szénhidrátot.

én 2 éve szinte nem is használok cukrot csak édesítőt (azt is mértékkel) én nem vagyok éhesebb tőle, nem érzek késztetést hogy utána megegyek két tábla csokit stb...

2010. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocs, a negyediktől.
2010. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38 éve vagyok cukorbeteg polisettel édesítek.Napi 6-8 szem édesítőszernél nem fogyaszthatok többet, Ha nem is cukor, de valami anyag ami benne van emeli a vércukrot, tehát inkább a kalóriájára gondolok, nem a cukor tartalára ami benne van.
2010. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Arról van szó,te okoska,hogy az édesítőszer állítólag:

1. tartalmaz rákkeltő anyagokat

2. éhesebb leszel tőle,mivel nem ad sok energiát

3. felboríthatja a hormonális rendszert és akkor hízol

2010. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az édesítőszert nem önmagában kell enni, hanem egy normális, energiával rendelkező étellel használni, vagyis ez hülyeség, hogy emiatt leszek éhes. A rákkeltő anyagok nincsenek bizonyítva, de ezt le is írtam, hogy aláírom, hogy nem a legegészségesebb, de ennek 0 köze a hízáshoz.
2010. dec. 1. 19:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Oké,nulla köze,de te full hülye vagy?


Azért vagyunk emberek,hogy összekössük a dolgokat,nemhogy külön-külön vegyük őket,erre egy gép is képes lenne.


A mekis hamburger sem több 270 kalóriánál,szerinted miért nem reklámozza mégse senki? Igen,mert k*rva egészségtelen


Nem csak azt kell nézni,hogy mi hízlal s mi nem,mert 7 év múlva hiába mész a dokihoz,hogy rákos vagy,mit kell tenned,mert akkor már csak magadra vethetsz

És nem tudom,ha megéri, főleg mivel édesítő nélkül is lehet fogyni,ezt ÉN mondom, -18 kg,az kívánt és elért súly 52 kg :-)

Édesítő nélkül!!!!

És legalább nem leszek rákos 30 évesen

2010. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!