Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon így fogyhatok karácsonyig?

Vajon így fogyhatok karácsonyig?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy időbe kellett volna elkezdenemi,és tudom,hogy nem a legjobb módja a fogyásnak.


Reggelire ennék 1 szelet barna teljes kiőrlésű kenyeret rántottával vagy anélkül

Délbe rendes főtt étel ( fél adag ) + fehérje turmix

Vacsi fehérje turmix


+ mellé heti 4* konditerem ( 2 súlyzós edzés, 2 kardio / intervallum )


A hasamról,karomról és a csípőmről szeretném a felesleget leadni. Vékony vagyok,de ott sajnos vannak zsírpárnák (és ezt nem bebeszélem magamnak ).


2010. dec. 3. 23:44
 1/9 A kérdező kommentje:
és tudom,hogy kevés ,és hogy elvileg a koplalás után visszajönnek a kilók,de fokozatosan növelem az adagot és a sportot sem hanyagolom el,akkor nagy gáz nem lesz :)
2010. dec. 3. 23:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mindent ennyire tudsz, akkor mi a kérdés???
2010. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az, hogy fogyhat-e :D
2010. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az,hogy mennyit csak kimaradt ..

de ha nem a kérdésre válaszolsz ,minek jössz ide okoskodni .. az ilyenekkel van tele a gyk . mind1, ment a piros kéz :)

2010. dec. 4. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont lesz@rom a piros kezet.

Viszont egyetlen kérdést nem tudsz megfogalmazni, mégis te vársz normális válszt? Mindezt úgy, hogy minden második szavad az, hogy ezt is meg azt is tudod? :D

Szánalmas... :D

2010. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát,ha szánalmas,akkor mit irogatsz még ide te szerencsétlen balf*sz, nincs életed ?:D:D:D:D

Ilyen gyökértől nem is várok választ, mint te :D

De jót nevettem rajtad, köszi,hogy feldobtad a napom :D

Csókollak édes,nekem van életem,nincs időm a böszmeségeidre reagálni ;)

És megsúgom baby, 1 hét alatt fogytam 3 kilót,úgyhogy nem is kérek további választ :D te biztos vmi ótvaros irigy dagadék vagy , aki nem tud magával mit kezdeni, vagy valaki,akinek nem jött be az élet ;D

Nagyon sajnállak .. puszim ! Legyen szép napod :)

2010. dec. 4. 11:48
 7/9 kisnita ***** válasza:

Persze, hogy fogyhatsz, de ez a kaja így elég kevés...

Reggelire jó a barna kenyér, de kevés a fehérje. A tojást ne hagyd el, azt akár minden nap ehetsz és nem csak reggelire.

Az ebéd legyen szénhidrátban szegény, kenyeret ne egyél hozzá. Kerüld a cukrot és délután ne egyél gyümiket főleg ne vacsorára.

A lényeg, hogy ne éhezz és ha éhes vagy fehérjét egyél mert lassabban szívódik fel ezért tovább vagy jóllakott, nem törnek rád éhség rohamok, stb.

Ha betartod ezeket, hogy kevés szénhidrát az is csak reggel és több fehérje akkor többet is ehetsz ennél és fogyni fogsz.

A mozgás tökéletes.

Ha lement a hasad és elégedett vagy, minden oké, stb akkor fokozatosan emeld a szénhidrátot, de mindig a fehérje legyen több mint a szénhidrát. Így nem fog visszajönni.

2010. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előzővel teljesen egyetértek. természetesen fogyhatsz, az hogy mennyit, az attól függ, h mennyi a súlyfelesleg. Hajráhajrááá! Szurkolok nagyon! ;)
2010. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ment a zöld :))
2010. dec. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!