Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szilveszter miatt gyorsba....

Szilveszter miatt gyorsba. Tanács?

Figyelt kérdés

[link]

egy ilyesmi felső szeretnék felvenni szilveszterre, ami elöl nagyon kivágott, de a háta nincsen, csak a derekamnál van körbe egy csík, ami tartja rajtam, kb 10cm széles, az egész háta hiányzik...remélem érthetően sikerült elmagyaráznom. szóval. egy ilyen felsőt szeretnék felvenni, de van rajtam felesleg... jól oszlik el, arányos a testalkatom, de a hátamon van két ilyen kis izéé....

[link]

szall ilyesmi. de nem ilyen durván, meg nem körbe..:S nem tudom elmagyarázni jobban...remélem értitek.


Szóval az a kérdésem, hogy ezt hogy tudom szilveszterig eltüntetni? valami jó kis praktika esetleg?


kösziii


2010. dec. 4. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor mindenkinek adj egy extázis tablettát 2 óránként és tetszel majd nekik úgy ahogy vagy.
2010. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

jah, viszonyítás miatt, 160cm és 75kiló vagyok:

[link]

kb ilyen

2010. dec. 4. 16:08
 3/20 anonim ***** válasza:
MElltartót akkor nem veszel hozzá? Bocsi, igaz, hogy kicsi súlyfelesleged van,de valahogy nekem ízléstelen. VAgy nem is tudom... Amúgy diéta meg a hátizom gyúrása, de 28 nap elég kevés....
2010. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

de, húzok melltartót, az tuti, nagy cicim van, és nem igazán szeretek melltartó nélkül lenni, elmenni meg aztán kizárt...

85DD-s cicim van

2010. dec. 4. 16:15
 5/20 anonim ***** válasza:
azt kell felvenni, ami jól áll. ugyanannyi kg vagyok mint te, 10centivel magasabb, és én nem vennék fel ilyen felsõt, na de mindenkinek ahogyan tetszik
2010. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
DE akkor a melltartó pántját hogy rejted el ha a ruhának nincs háta:??
2010. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
olyan melltartóval, ami elöl kapcsos, a hátulja egyben van, és ilyen ezüst-flitteres,csillogós anyag, ezüst lesz az ékszer, kiegészítők, minden, passzolni fog a rucihoz
2010. dec. 4. 16:35
 8/20 anonim ***** válasza:
melltartót ne vegyél fel ilyen felsőhöz, nagyon ízléstelen tud lenni akármilyen díszes, ehhez nem illik... a fogyiban nemtudok segíteni, de szerintem ennyi idő alatt nem lehet leadni ennyi felesleget.
2010. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szilveszterig te nem fogysz annyit hogy egy ilyen felső nagyon szépen álljon. nem akarlak megsérteni de nagyon csúnya lesz ha hátul teljesen kivágott és látszanak a hurkáid. kevesebb mint 4 hét alatt meg nem fogod eltűntetni.

kezdj el diétázni és napi 1 óra kemény edzés de minimum 20 kilót kéne fogynod hogy ez jól álljon. az meg kb 4-5 hónap. de ha most elkezded nyárra tuti jó alakod lesz.

2010. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, de 172 centi és 58 kiló vagyok, 14 éve aerobicozok, és meggondolnám, hogy felvegyek-e ilyen felsőt! Először is, a melltartót felejtsd el. Így viszont kötve hiszem, hogy a melleid szépen állnának (ha más testrészed lógós [már pedig az], akkor a melled is az valszeg), illetve a karod sem takarná semmi, ami valószínű szintén nem túl esztétikus látvány.

Bocsánat újra, de szerintem hanyagold ezt.

2010. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!