Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az édesszájú...

Hogyan győzzem le az édesszájúságomat!? :D

Figyelt kérdés
Sajnos rettentően édesszájú vagyok,mindenem a csoki,az édességek,a sütik,legszivessebben csak ezt ennék,de hát ugye baromi egészségtelen,meg nem 0 kalóriások sem.Képtelen vagyok ellenállni,ha már itthon van vmilyen süti,vagy csoki.Boltban még csak-csak megállom,hogy ne vegyek semmit.Hogyan szokjak le a csokikról,édességekről??Egyébként semmi baj nem lenne a fogyókúrával,tök simán le tudnák fogyni,de így nem megy.
2010. dec. 4. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Fogyassz olyan édességet,ami nem hizlal.Például aszalt gyümölcsök,mazsola,gyümölcssaláta mézzel,gyümölcstorta.
2010. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cinktabletta állitólag csökkenti az édesség iránti vágyat.

Ne tarts otthon csokit, édességet. Igy nem tudsz elcsábulni. Sajnos én is imádom az édességeket.

2010. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

AZ a baj,hogy én is nagyon édesszájú voltam. Nkem ezt tanácsolták:

Vedd meg a kedvenc csokidat. Bontsd ki, és rakd le az asztalra. Ülj le és nézd. Semmiképp ne vegyél belőle. Ezt csináld meg minden nap kb. egy hétig, és már nem is fogod annyira kivánni a csokit :))))

2010. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valami pocsék minőségű bonbont (100 Ft-os bolti,ismeretlen márka megteszi...),ha édességre vágysz,majszol el egyet belőle.Legközelebb már nem is fog kelleni.
2010. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: Ez kínzás, de kipróbálom: D mert velem is ugyanez van:S
2010. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam, ha volt csoki rögtön befalam mindet. Aztán szép fokozatosan egyre keesebbet ettem, mondjuk csináltam magamnak ilyen kikötéseket, hogy hetente csak 2 napon ehetek csokit. Aztán sokszor ha édesség után vágytam ettem valami édes gyümölcsöt, amennyi jól esett. És egyszer csak azon kaptam amgam, hogy egyre ritkábban kívánom a csokit.

Hónapok óta szinte nem is eszek csokit. Ha hirtelen mégis emgkívánom, akkor kevesebbtől is kielégítődnek az édesség igényeim. :) Rájöttem, hogy annyi minden finom dolog van ami nem is olyan hízlalós, gyümölcsök, tea tejjel (először furcsa volt, de most már desszert nálam), ha a z almát megsütöd nagyon megtelít.. stb. Szóval lehet találni alternatívákat, és most már egyáltalán nem szenvedek ilyeneken. Először nagyon nehéz volt, mindig csokit akartam enni és nagyon nehéz volt ellenállni. Ez is csak fejben dől el! Mindenki döntse el magában mi a fontosabb neki ;)

2010. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kriszti83 ***** válasza:
Egy hétig ne egyél semmi édességet, utána a szervezeted kevésbé fogja kívánni.
2010. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!