Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok már személyi edzőnél?...

Voltatok már személyi edzőnél? Sikerült fogyni, formálódni a módszerükkel, vagyis megérte?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:42
1 2
 1/17 Nostro the overlord ***** válasza:
Nem, mert megtanultam olvasni... de megéri elmenni mert szépen elmagyaráz neked mindent. De kérdés -> ha mindent megtalálsz neten, akkor miért fizetnél egy kisebb vagyont ugyan azért az információért?
2010. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Én 3 hónapja járok személyi edzőhöz. Hetente 1x 2 óra kondi az ő által javasolt gépekkel, és hetente 1 óra zsírégető torna ugyanúgy vele. Amikor kezdtem dietetikusnál is voltam, úgyhogy azóta figyelek is nagyon az ékezésre. Rengeteget sétálok, egyetem miatt is rohangászni kell mindenfele, úgyhogy van mozgás rendesen. :)

És ezek ellenére sem fogytam még 1 grammot sem. :S 58 kilóval kezdtem el, most 59,6 vagyok szóval... :S Szerintem van valami más bajom ami a hízást okozza, mert más ilyenkor már azért fogyott volna. :S

2010. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
És a formádat figyelted már? Mert ha a hájad lemegy és izmokat építesz, akkor nem csoda, ha nehezebb vagy, mert az izom nehezebb, mint a háj. Minek jobb lenni, nehezebb de formás-feszes-izmosnak, vagy könnyebb löttyedtnek?
2010. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
63%

12:59 ég a zsír, nő az izom és úgy formálódsz. Majd idővel a kilókon is meglátod az eredményt, de egyelőre azzal ne foglalkozz.


amúgy hasznos a személyi edző. Én csak vele szerettem edzeni. Tudta mi a jó a testemnek, észben tartotta mikor mit kell edzeni és bármikor kérhettem tőle tanácsot kajával kapcsolatosan. És pár hónap kitartó edzéssel meglett a kívánt eredmény. Persze nem a kilók mentek le, az szinte semmit sem változott, de a forma... Semmi lógó pocak, semmi naracsbőr, vagy lötyögő kar. Feszesség mindenütt :)

2010. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Áh!A fogyi kategória olvasói a könnyebb löttyedtre szavaznának az biztos.Elég sok helyen olvastam,hogy undorodnak az izmoktól,de mégis a testépítő rékára tornáznak.Ellentmondás,de így van.
2010. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Nostro the overlord ***** válasza:
13:18! Van benne valami amit mondasz, de sajnos szinte minden nő így van vele nem csak a fogyókúrások (akinek nem inge...).
2010. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

13:10

Nem izmosodtam, a hasamon, combomon, fenekemen ugyanúgy gördülnek egymáson az úszógumik, olyan löttyedten és zsírosan, hogy jó hogy nem folyok már szét. :S Semmi keménység nincs bennem, egy nagy puha hájpárna vagyok. :D

Az edzések után mindig nagy izomlázam van, olyankor kicsit keményebbnek is érzem a végtagjaim, de aztán megint elpuhulok. :(

2010. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nostro the overlord:


A neten nem találsz csak baromságokat. Ha csak halvány fogalmat is szeretnél, akkor tudományos, orvosi, genetikai, táplálkozástani oldalakat kellene olvasnod, amit a legtöbb ember nem értene meg. (sokan még azt se értik, amit itt leírunk)

Ha valaki az internetes tévhitek alapján edz, előbb-utóbb falakba ütközik.

Egy képzett edző az egész folyamatot jól átlátja és optimális utat tud ajánlani a cél felé.

Utolsó:

Ha még erős izomlázad van, akkor még igencsak kezdő vagy. Az izmaid még nem alkalmazkodtak a terheléshez. Ehhez fontos a megfelelő táplálkozás és a pihenés (regenerálódás) is. Én szoktam írni személyre szabott étkezési tervet is, és egy komplett programot csináltatok a klienseimmel, amiben az egész életmódját érinti.

Így nyugodt szívvel tudok 100 % garanciát vállalni az eredményre, amennyiben 100 %-ig betartják az előírtakat.


"Hetente 1x 2 óra kondi az ő által javasolt gépekkel, és hetente 1 óra zsírégető torna ugyanúgy vele"


Ez sántít, ne is haragudj!

1. Heti 1 alkalom semmit sem ér

2. 2 órás edzés túl hosszú

3. nem gépekkel kellene edzened

4. zsírégető torna ?! Az WTF ? Ilyen nincs, innen látszik, hogy komolytalan az edzésprogramod.....


Ehelyett ajánlom:

Eleinte heti 3 teljes testre végzett súlyzós edzés (1 órás) később heti 3 edzés osztott edzésterv alapján + növekvő intenzítású kardioedzés.

Fontos az egyéni szinthez való igazítás is, ezért nem ajánlom a csoportos edzéseket.

2010. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14:32

Én hívom zsírégető tornának, mert combra, fenékre és hasra irányul legfőképpen a torna, ahol a legtöbb zsír lóg rajtam. :) Elég kemény, de hihetetlenül felélénkít. Az a baj, hogy nekem az edző ismerősöm és így ingyen járok. Csak akkor mehetek ingyen, mikor ő ott van, vagyis az a heti 2 alkalom. A bérlet nekem iszonyat drága, diákként képtelen vagyok kifizetni, anya pedig nem ad rá pénzt, mert neki is sok. :( ( 8 alkalom 6ezer ft) Örülök, hogy ennyit mozoghatok szervezetten, eddig ez sem volt, de az biztos, hogy valami nem stimmel, hogy nem hogy fogyok, hanem hízok, pedig orvos is figyeli az étkezésem és be is tartom. :(

2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!