Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek szülés után, szoptat...

Mit egyek szülés után, szoptatás alatt, amivel nem okozok hasfájást a babának, de mégis szinten tudom tartani a súlyomat - esetleg előkészíthetem a szervezetemet a szoptatás utáni fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Első gyermekem születése után rászoktam a kuglófra kakaóval, mindent megettem, amit megkívántam, úgy gondoltam, megérdemlem. Tudom, hogy nem most kell kezdeni a fogyókúrát, olyan dolgokra gondolok, mint pl. fehér kenyér helyett tönkölybúzából készültet fogok fogyasztani, sok vizet iszom... hasonló tanácsokat kérnék. Köszönöm!
2008. jan. 16. 13:45
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia!Az nagyon jó ha tényleg a fehér kenyeret lecseréled,tönkölybúzára,a kristálycukrot mézre,a fehér lisztet teljes kiörlésűre.Ezek nagyon egészségesek!Zsírt semmiképpen se használj,inkább olajat/ha lehet olíva,tudom drága/.A sok folyadék is nagyon fontos,ma már rengeteg féle ásványvizet lehet vásárolni,nézd meg a nátrium tartalma minnél alacsonyabb legyen/max.16,9mg/lit./Sót egyre kevesebbet használj,mert megköti a folyadékot a szervezetedben,ettől csak felfujódsz.A lényeg,hogy most is mindent megehetsz,de MÉRTÉKKEL!Én a napi ötszöri étkezésnek vagyok a híve.Soha nem szabad éhezni,még ha majd fogyizni is akarsz/csak szoptatás befejezése után fogyizzál,ami annyit jelentene,hogy egészséges táplálkozás,sok mozgás,soha ne haddj ki egyetlen étkezést sem!Mert ha igen,akkor a következő ételt,a szervezeted maximálisan elraktározza,amit egyébként lebontana,hátha megint éheztetnéd magad./.Ha ezeket az élémiszereket lecseréled,nemcsak magadnak,hanem picinek is jót teszel,hiszen tőled kapja a tejcit.És ha eljön az idő amikor már fogyhatsz,adj magadnak időt.Hadd szokja meg a szervezeted,hogy szép fokozatosan lecsökken a súlyod.Sok mandulás testápolót hazsnálj,hogy ne legyen karfiolos a bőröd.Én nem hiszek a gyors fogyásban.Az még gyorsabban visszajön,sőt még nagyobb adagban.Amit megint egyre nehezebben adsz majd le,és így tovább...és már ki is alakult a jójó diéta!Szóval szerintem csak nyugodtan,és eljön az idő amikor olyannak látod magad amilyennek szeretnéd,csak ne add fel.Remélem tudtam segíteni.Kitartást!
2008. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!