Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10 nap...

Hogyan fogyjak le 10 nap alatt 5-6 kg-ot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha komolyan kérdezed ,akkor alma és ásványvíz ,mindkettő korlátlanul fogyasztható ,de még ezzel sem biztos ,hogy meglesz az 5 kiló mínusz 10 nap alatt.
2010. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nekem ugy ment hogy nagyon keveset ettem csak akkor amikor muszaly volt es egyfolytaban mozogtam fel oltozve 2-3 reteg ruhaban meg sokat szaunaztam. miert kell ilyen keves ido alatt ennyit fogynod?
2010. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
sóhaj... miért MINDENKINEK utolsó pillanatban jut eszébe hogy hubazzeg fogyni kéne.
2010. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
10 nap alatt zsírból nem fogsz fogyni ennyit semmilyen módszerrel. Max. vizet fogsz veszíteni, az viszont nem jó.
2010. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
sós vízben főtt krumpli, és párolt rizs. semmi más ne egyél,+napi 3 liter szénsavmentes ásványvíz, nekem bevált, nagyon jó! sok sikert
2010. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Mennyit akarsz 10 nap múlva visszahízni? 10 kilóra számíthatsz. Tényleg nagyon jó módszer. Hízásra.
2010. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Most vetted észre azt a +5-6 kiló felesleget?!

És csak 10 napod van rá?! Gratulálok. Az elkövetkezendő 10 napban szépen koplalsz majd, lefogysz pár kilót, természetesen nem zsírból, csak vízből, és dolgod végeztével visszatérsz a régi étrendedhez. Nem lesz semmi eredménye. Az úszógumik nem tűnnek el, ugyanúgy rajtad maradnak. Kezdj el szépen mozogni, tornázni, sportolni stb...valamit, és nem lesznek ilyen gondjaid. Figyelj oda az étkezésedre, válts életmódot, akkor lesz értelme az egésznek, így csak a mérleggel csapod majd be magad; hiába mutat kevesebbet, nem leszel soványabb....

2010. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%
Én sem tudok több biztatót mondani, mint a korábban válaszolók. A normális fogyás, amit zsírból rendesen lehet fogyni, az kb 0,5-1 kg/hét. Ennél többre ne számíts (és ehhez is pontosan megtervezett diéta és sport szükséges - diéta nem egyenlő azzal, hogy "kevesebbet eszek"). Persze nem lehetetlen az 5 kiló leadása ennyi idő alatt, de ahhoz nagyon meg kell gyötörnöd magad, ráadásul egészségtelen, nem zsírból meggy, hanem izomból és vízből, és vissza is jön - kevesebb idő alatt, mint ahogy leadtad. Ha mérlegelésre kell és csak egy időpontban, akkor meg lehet csinálni, de ha tartós eredményt akarsz, akkor diétás étrend, megfelelő szénhidrát és fehérjebevitellel, plusz testmozgás az üdvözítő módszer, de ahhoz idő kell, hogy működjön is.
2010. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
41%

ne egyél

2hetet kibír elvileg kaja nélkül az ember:)

de inni igyál.vagyhanem azsebaj de 2 nap múlva nekedcső

2010. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt a krumplis módszert ki ne próbáld!egyél fehér húsokat zöldséggel és kardióz amennyit csak lehet így talán lemegy pár kiló.
2010. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!