Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak naponta 2 szelet...

Ha csak naponta 2 szelet kenyeret eszek akkor fogok fogyni? Napi 100 felüléstől hány nap múlva fog látszani h kockás a hasam?

Figyelt kérdés

eddig naponta 4-5 szelet kenyeret, ettem ezt lecsökkentettem 2-re

de az a 2 kellmeg amugy is sokkal kevesebbet eszek


2009. jan. 19. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy meg a 2 szelet kenyer melle mit eszel egesz nap.

A felules is attol fugg, hogy most milyen a hasad. Ha pl. uszogumi van rajta, akkor bizony sokaig fog tartani amig kockas lesz.

2009. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szimplán a felülés elég unalmas, próbálj meg más hasgyakorlatokat is csinálni, esetleg zenére, illetve kombináld comberősítő stb. tornával.
2009. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kenyér az nem jó. napi 2 szelettől meg éhenhalsz...
2009. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt felejtsd el.. én is annyiszor próbáltam ész nélkül lefogyni...

én azt mondom neked, h ha nehéz, ha nem,egyél naponta 5x!

vagy 3x...

reggel egyél úgy ahogy jólesik..ne zabálj, de csökkentsd az adagot(pl ha eddig benyomtál 2 szelet kenyeret,most egyél 1et, vagy 1 zsemlét...). Kívánni fogja a szemed,de fogd fel, h már nem vagy éhes..:) ja,és ha barnakenyér,az még jobb..

Első héten nem lesz egyszerű,de ha nekem, a zabagépnek sikerült,neked is fog.

Tízóraira egyél valami gyümölcsöt

ebédre süss magadnak valami husit, és egyél jó sok zöldséget. Én p imádom a csirkemelelt/combot vmi általom kotyvasztott öntetes paradicsommal.

Még 1 csokit is benyomhatsz,ha annyira kívánod, de mindedn iylen szemetet, ami szénhidrátbomba szorítsd 2-3 óra előttre.Már ezek is olyan sokat érnek.. én pl élek halok a poros kompletás kávéért... nekem az az ajándékédeesség!:)

Ja igen, énm is lemondtam a kenyérre 1 évre annakidején, ded ha belegondoslz, vannak benne azértt anyagok,amik hasznosak.

Kicsivel több mozgás, kicsivel kevesebb kaja, és inkább odafigyelés.

jah,és ne görcsöld túl,ne azt nézd mit ehetsz,mert az elvehetei a kedveedet. Hanem azt h mit nem! Ja, és lassn,fokozatosan állj át, mert ráérsz.. :)

2009. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felülés önmagában nem elég!!! Amúgy nem tudom, hogy szeretik egyesek ennyire a kenyeret...
2009. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: ízlések és pofonok
2009. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2009. jan. 20. 20:03
 8/8 A kérdező kommentje:

JA ÉS NEM CSAK FELÜLÉST VÉGZEK HANEM UGRÓKÖTELEZEK ELÉG KEMÉNYEN

CSAK EZ KÜLÖN ÉRDEKELT

2009. jan. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!