Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazni, vagy megtartani...

Fogyokurazni, vagy megtartani az alomsulyt, melyik a konnyebb?

Figyelt kérdés
Akiknek sikerult elerni az alomsulyukat, konnyen megtudjak tartani azt? Mi segit nekik, hogy ne hizzanak ujra el?
2009. jan. 19. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Életmódváltás.

Megfelelő étkezés, torna.

Az, hogy az álomsúlyt hogyan érik el egyesek...az változó, és senkinek semmi joga nincs beleszólni.

2009. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, a kulcsszó az életmódváltás.

Lefogyni nem nehéz. Utána megtartani a súlyodat szintén nem nehéz, de nyilván nem akarsz egész életedben diétán élni, viszont mozogni annál inkább.

Szerintem a lényeg az, hogy ha az ember máshogyan él, sportol, mozog, és nemcsak leadta a kilókat, hanem izmokat és egy egészséges testet fejlesztett ki (egészséges lélekkel), akkor nem fog visszahízni. Fontos az is, hogy mit gondolsz, mert ha legbelül egy egészséges, karcsú, vonzó, zsírmentes ember vagy, akkor kívül is az maradsz. :)

2009. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A diéta-zabálás-diéta az akaratgyenge emberek sportja.

Az életmódváltás megoldja a dolgot, csak akarni kell...

2009. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért vigyázni kell, nehogy a ló túloldalára essen az ember. én 42 kilóra fogytam diétával, vagyis csont és bőrre és hiába rágták a fülem, hogy már nincs miből fogynom, én akkor is kövérnek láttam magam. testképzavarom volt. évek teltek el úgy, hogy számoltam a kalóriákat, mit, miből, mennyit eszem, sportoltam, mint a barom, mai napig kivülről fújom a kalóriatáblázatokat, a nyers zöldségeken kivül egy idő után semmit nem voltam hajlandó enni. visszagondolva: borzasztó időszak volt. aztán az orrom alá dugtak egy fényképet rólam, és nem hittem el, hogy az a csontsovány lány, akinek az összes bordája látszik, az én vagyok. én akkor jöttem rá, hogy a ló túloldalán vagyok.
2009. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Ur Isten utolso, te anorexias voltal? Es mar sikerult meggyogyulnod, most hany kg vagy, a magassagodhoz kepest ok? Es mennyirol fogytal le 42 kg-ra, mennyi ido alatt?

Most hogyan etkezel?

Ez az anorexia dolog tuti soha nem fog velem megtortenni, nem birok en meglenni kaja nelkul.

2009. jan. 20. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
164 magas vagyok és 67 kilóról fogytam le. szerelmi bánatom volt, nem volt étvágyam, eleinte emiatt fogytam, aztán meg direkt diétáztam, nem tudtam abbahagyni mert attól féltem visszahízok. gyakorlatilag néhány hónap alatt lement, valamikor ősszel kezdődött és februárban már 42-t mutatott a mérleg. most már 8. éve 50 kiló vagyok, változatosabban eszem, de azért még most is van, amit csipőből elutasitok, sült krumpli, rántott hús, édességek, kenyér, és természetesen amiből lehet, a kék terméket veszem meg, és a mérleget még most is hetente többször elő veszem. azt hiszem, ez a túlzott kontroll soha sem fog elmúlni, legalábbis, akik hasonló cipőben járnak/jártak, mint én, mind azt mondja, hogy teljesen sosem gyógyulunk ki belőle. ezt csak azért irtam le, mert én is - és rajtam kivül sokan mások - azt hittem velem ez nem történhet meg, és látod mégis.
2009. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, aranyos vagy.

Ezt az 50 kg-t tartsd, ez szerintem nagyon ok. A veszelyt te mar atelted, de ugyes voltal, es eros!!

2009. jan. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!