Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi süteménylisztet...

A Norbi süteménylisztet helyettesíthetem zabkorpával?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ugyanolyan arányban kell használnom? Ha nem akkor pedig tudtok nekem abban segíteni, hogy mennyiért lehet most ilyen lisztet venni és hol? Nagyobb áruházakban nézzem meg vagy bioboltban vagy hol?
2010. dec. 15. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Update üzletekben kapsz. Merre laksz?
2010. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is Update pékségből veszem, fél kiló kb 950,- Ft.
2010. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit akarsz sütni? mert én szinte mindenbe amibe lehet zabkorpát használok és műxik.
2010. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Mediline-ban én kb 550ért vettem update lisztet, igaz van 10% kedvezményem. Diákkal 5% van, de szerintem még ezek nélkül is olcsóbb mint az ő boltjaikban.


Amúgy a zabkorpa szerintem nem rossz ötlet, csak valószínűleg "lapos" lesz a süti. Arányokat nem tudok mondani.

2010. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Debrecenben élek. Pontosan nem tudom, hogy itt merre van update pékség, de végül is az a legkevesebb. A Norbi honlapon biztosan fent van. Tulajdonképpen nincs konkrét dolog amit szeretnék sütni. Igazából nokedli és palacsinta receptet kerestem, aztán tegnap találtam végül egy zabkorpás nokedli receptet. Mondanom sem kell, hogy szörnyű lett. Ahogy elkezdtem beleszaggatni a vízbe szanaszét főtt, önthettem ki az egészet. Ha esetleg tudtok ilyen vagy bármilyen jó receptet, vagy linket ahol találhatok szívesen venném. Köszönöm!!!!!!
2010. dec. 16. 15:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt nálunk nem tudok róla, hogy lenne Mediline sajnos, pedig az nagyon jó ár lenne amit írtál kedves utolsó. Még úgy is, hogy sem diák sem semmilyen kedvezményem nincs.
2010. dec. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!