Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó az 1000 kalóriás diéta?

Jó az 1000 kalóriás diéta?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki csinálta? Meddig lehet ezt csinálni és elértétek-e a kívánt célt? Visszahízás később?
2010. dec. 19. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
k o p l a l á s
2010. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legalább 1200 kéne... Az alatt koplalás, a szervezeted éhezni fog, ha te nem is érzed úgy...
2010. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez eddig elég kiábrándító....

Hátha valaki csinálta már és leírja a tapasztalatát.

Itt sokaknak nem fog tetszeni, de ülő foglalkozásom van és nem sportolok. Olyan 1500 kalóriára lenne szükségem valamilyen kalkulátor szerint (súly és magasság alapján) Ha kevesebbet viszek be mint égetek, akkor az 1000...

2010. dec. 19. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Ne foglalkozz velük.. itt mindenki mindenre azt mondja, hogy koplalás..:)

Én az 1000-1200 kalóriát próbálom tartani, az én kalóriaigényem 1700, szóval hozzád az 1000-es az tökéletes:)

hidd el ez már nem koplalás!! Ha ügyesen beosztod, akkor gyakorlatilag majdnem ugyanúgy étkezhetsz mint előtte:) néha még egy kis csoki is belefér:)

Én másfél hónapja csinálom, és 2,5 kilót adtam kb. és olyan 4-5öt szerettem volna, uhogy közel a cél:)

Sztem remek diéta, rám csak nagyon ritkán jön az éhség. És ha nem tudsz sportolni (én se tudok) akkor egy örökkévalóság lenne leadni egy kevés súlyt is, ennél magasabb kalóriaszámmal.

És dietetikusok azt mondják, hogy úgy az egészséges, ha 500 kcal-lal kevesebbet viszel be egy nap, ugyhogy nálad ez pont passzol:)

Mennyit akarsz leadni?

2010. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt a 2 cikket becsületesen elolvasod, és nem csak legörgeted, sokkal okosabb leszel a témában.


[link]


[link]

2010. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

163 cm-hez voltam 76kg szülés után. A szülés előtti súlyom nem kellene, hogy irreális cél legyen: 58kg. (akkor sem voltam karcsú)

A kicsi gyerekem miatt már nem tudok elmenni úszni úgy mnt korábban (meg pénzem sincs beugróra és bébiszitterre) ezért marad a kevesebb evés.

2010. dec. 20. 16:50
 7/12 A kérdező kommentje:
most 68 vagyok...
2010. dec. 20. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
23:31 -> te az alacsony kalória bevitelen alapuló fogyókúrákról linkeltél, viszont, ha valaki 1500 kcal, helyett 1000-et visz be, az semmikép sem alacsony, hanem teljesen normális egy fogyást elősegítő diétához.
2010. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A kalkulátor szerinti 1500 helyett kajálok 1000-t és tulajdonképpen a konyha és a fürdőszoba között mozgok egész nap :-((( délután séta a kisboltba. Emiatt úgy érzem, hogy nem kellhet nekem sokkal több 1000-től. Nem igazán vagyok éhes sem, vagy ha igen kajáok kicsit. Az egyedüli megerőltető dolog, hogy le kellett mondanom a cukros és zsíros kajákról.

Kicsit szakbarbár dolognak tartom, hogy ezen az oldalon sok testépítő van, aki azzal fenyeget, hogy "meg fogsz halni!" pedig nem mindenki edz naponta 2x.

Azért köszi a válaszokat!

2010. dec. 20. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kalkulátort nagyon elnézted, főként azért, mert 1500 100%, hogy az alapanyagcseréd.

Az alapanyagcsere az az energia, melyet szervezete naponta minimálisan felhasznál az életfunkciók (légzés, emésztés, testhő, kiválasztás) fenntartásához nyugalmi állapotban. Tehát ha ezt csökkented mi fog történni?

2010. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!