Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki Norbi Update diétával...

Aki Norbi Update diétával fogytatok milyen ételeket ettetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 23:57
 1/3 anonim válasza:

Nagyon régen csináltam ezt a diétát utoljára. Nekem bevált amúgy, csak nagyon lassan.

Többnyire sülthúst, salátákat, halkonzervet, szalámikat, sok gyümit. Persze más ételeket is ettem. Bármit amit anyám főzött, de nagyon odafigyeltem az időpontokra.


Bár nekem a mostani diétán jobban bejön. Sok reggeli, kevés ebéd, nuku vacsi. Már 2 éve igy csinálom, csak akkor eszem este ha nagyon rajtam van az ehetnék, de már nem is hiányzik a sok étel. Sajnos egyre kevesebbet eszem, ami minden diétánál előfordulhat, de nagyon nem egészséges és oda kell rá figyelni.

2010. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bénabéla11 ***** válasza:
eza kérdés ténlyeg a lustaság netovábbja! nézz utána mit ehetsz meg mit nem...miért várod h midnent megmondjanak!
2010. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kisnita ***** válasza:

Szia!

4. hete csinálom 1-es és 2-es kajákat eszem, és azokból az alapanyagokból is készítek főtt kaját. A kenyeret, cukrot, zsírt teljesen elhagytam. Írok néhány példát, hogy miket szoktam enni. Főtt hús hagymával, paradicsomos káposztafőzelék, babfőzelék füstölt hússal, borsófőzeléket, kelkáposzta főzelék krinolinnal, virsli mustárral, rakott kel, rakott karfiol (rizs helyett zabpehellyel, ugyan az mint a rizses) ma tyúkhúsleves lesz sok zöldséggel, tészta nélkül délután kettőig még a krumplit is meg szoktam enni, de utána már nem. Néha azért becsúszik egy-egy szem szaloncukor vagy egy pogácsa, de szerintem ez még nem olyan nagy bűn. Sütiket is eszek, tegnap mirinda szeletet csináltam Norbi módra, az előtt meg kókusz kockát. Sok mindent lehet enni csak figyelni kell, hogy a főzelékbe ne tegyél olajat meg lisztet, a sütibe cukrot meg lisztet meg azért szalonnát ha lehet ne egyél :) A teába meg az édességekbe édesítőszert használok vagy néha fruktózt. A neten találhatsz egy csomó receptet és is onnan szoktam szemezgetni. Most találtam egy tök jó szendvicskrém receptet, búzaszeletre tök jó lesz, szerintem a hétvégén meg is csinálom.

2010. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!