Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3 kondi mellé milyen...

Heti 3 kondi mellé milyen étrendet ajánlanátok, hogy fogyjak is?

Figyelt kérdés
17/f 178/79
2010. dec. 21. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt kéne elolvasni...

[link]

2010. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha rendesen kondizol akkor semmi gond nem lesz nem kell különlegesebb étrend magában is jó lesz a dolog de természetesen ha sok zöldséget eszel (azért zöldséget mert a gyümölcsben nagy a cukor tartalom) akkor az nem árthat + sok folyadékot kell inni főleg vizet mert a cukros levek főleg ha még buborékos is ugyanúgy rontanak csak a dolgon
2010. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

az elsőnek : azt írta a kérdező, hogy mi jó a fogyáshoz nem a body builder hez kért segítséget! a 2 , teljesen eltér egymástól! az egyikkel, azaz fogyással fogysz, a body builderrel , meg az izmodat növeled, azaz , többet kell enned ,utána edzés, és még nagyobb izma lesz! ő nem ezt akarja szerintem hanem fogyni, és utána kidolgozni azokat az izmokat!


Kérdező : [link]

itt nézz körül, sok link van, köztük , diétás és fogyókúrás is!

sok szerencsét hozzá!

és ha gondolod, majd megírhatod email ben, hogy mi és hogyan vált be!

xoxo

2010. dec. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az elsőnek : nem vagy normális! azt írta a kérdező, hogy mi jó a fogyáshoz nem a body builder hez kért segítséget! a 2 , teljesen eltér egymástól! az egyikkel, azaz fogyással fogysz, a body builderrel , meg az izmodat növeled, azaz , többet kell enned ,utána edzés, és még nagyobb izma lesz! ő nem ezt akarja szerintem hanem fogyni, és utána kidolgozni azokat az izmokat!

és mielőtt írsz valamit olvasd már el az étrendet! ezzel csak mégjobban meghízna! :Étrend


A tömegnövelés és a diéta is speciális étrendet igényel. Igazából ezek az étrendek lennének normálisak az átlagember táplálkozásához képest. Az étrendnek minimum 3 óránkénti teljes étkezést kell tartalmaznia, ez minimum 5-6 étkezés naponta. (A hétköznapi átlagember táplálkozása még egy nem sportoló szintjén sem alkalmas a testünk táplálására, nem véletlenül van ennyi beteg ember!) Ha testünk nem kap tápanyagot, ún. katabolikus állapotba kerül, bontani fogja az izmokat. Izomépítés megfelelően megtervezett étrend nélkül LEHETETLEN. Ugyanígy, zsírégetés, testkompozíció megváltoztatás megfelelően megtervezett és kivitelezett (igen, az adagokat minden alkalommal mérni kell, lehetőleg pontosan, kezdetben akár mérleggel) étrend nélkül NEM LEHETSÉGES!

és én ezt fogyáshoz nem ajánlanám!


Kérdező : [link]

itt nézz körül, sok link van, köztük , diétás és fogyókúrás is!

sok szerencsét hozzá!

és ha gondolod, majd megírhatod email ben, hogy mi és hogyan vált be!

xoxo

2010. dec. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
wow, 2 x küldte el, azt hittem , hogy még időben elkattintottam , hogy ne küldje el! sebaj, mind a 2 én vagyok! :)
2010. dec. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Te szorgalmas éjjeli bagoly, aki hajnali 3-kor posztol.

Első vagyok.

Először is, ki vagy te, hogy azt írd nekem, nem vagyok normális?

Másodszor: Gratulálok neked, hogy ennyire értesz a dologhoz. Linkelsz egy oldalt, ami tele van kapitális baromságokkal, mint 90 napos diéta, meg "csodaleves diéta" meg "egy hetes csodadiéta" és hasonlók.

Ezek a nem normális dolgok, nem pedig az, amit én linkeltem.

Ha vajmi fogalmad lenne az egész táplálkozásról, akkor nem égetnéd magad azzal, hogy engem ugatsz le. Az átlagemberek, és a testépítők táplálkozása egyáltalán nem kéne, hogy eltérjen!!! Ez olyan, mint ha azt állítanánk, hogy friss levegőt csak az szívjon aki hegyen lakik. Ha valaki le akar fogyni, és ezt zsírból akarja megtenni, akkor:

1: egyen napi 5-6 alkalommal kis adagokat, hogy felpörögjön az anyagcseréje

2: Jó minőségű fehérjéket, lassan felszívódó szénhidrátokat, és többszörösen telítettlen zsírokat fogyasszon

3: ezek mennyiségét pontosan számolja ki annak megfelelően, hogy mi a cél!!!


És itt van a lényeg, te zseni. Ha valaki testépítő, és tömeget akar növelni, akkor megemeli a szénhidrát fogyasztását. Ha zsírt akar leadni, akkor meg folyamatosan csökkenti, és mellette sok aerob jellegű mozgást végez.


Ha meg nem testépítő, akkor tök ugyanezt kell, hogy csinálja, csak a saját testsúlyához mérten.

Ha vetted volna a fáradtságot, és végigolvasod, hogy mit linkeltem, akkor látnád, hogy az alapvető dolgok vannak leírva. Hogyan, és mikor használja fel a szervezet a zsírokat, mikor épít izmot, milyen jellegű mozgásformák vannak, melyik mire jó, mik a makro és mikrotápanyagok, stb.

Ha neki az a lényeg, hogy zsírt adjon le, akkor azt a részt memorizálja, ha esetleg más is érdekli, akkor azt is elsajátítja.


Ráadásul azt kérdezi az emberünk, hogy KONDI mellé milyen étrendet ajánlunk. A KONDI szerinted mit jelent? Nálam edzőtermet. Ha pedig edzőterembe jár, akkor súlyokat emel. Ha súlyokat emel, akkor meg testet épít, ha hobbi, vagy amatőr szinten is teszi.

Amit én linkeltem, az minden ember számára hasznos, mert megértheti, hogyan működik az emberi szervezet.

A te oldaladon, meg van egy tonna recept, ami semmit nem ér, ha valaki nem tudja, hogy mennyi kalóriát kell fogyasztania egy nap, mert nem tudja kiszámolni, plusz fogalma nincs arról, hogy mennyi fehérjét, szénhidrátot, és zsírt kell ennie ahhoz, hogy elérje a célját...

B@szhatja az ember az alacsony kalóriájú sütit, ha megesz belőle egy csomót, a fehérjebevitele meg elégtelen...


Belinkeltél egy szakaszt az oldalról amit linkeltem, majd a végére odabiggyesztetted, hogy "és én ezt fogyáshoz nem ajánlanám!"

Mit is? Hogy tudja, hogyan fogyjon le? Hogy megértse, mitől fog eredményeket elérni?

TE nem ajánlanád? Inkább ajánlasz egy olyan oldalt, ami tele van áltudományos butaságokkal?


Te miért is értesz hozzá? Honnan is van a tudás? Mit is értél el eddig?


Én az orvosira járok immár 4 éve, élsportoló voltam, és a suli mellett edzőként, és táplálkozási tanácsadóként is "működök".

Rengeteg embernek segítettem már lefogyni, és megtanítottam őket táplálkozni, hogy később se szedjék vissza.


Ráadásul bármikor, bárki mellé odaállok, és nem kell megszólalnom ahhoz, hogy elhiggyék én TUDOK táplálkozni, és tudom, mi hogy működik... látszik ugyanis rajtam.


Aki tudatosan akar fogyni, annak azt kell tudnia, hogy hogyan megy ez az egész. Nem receptek tonnáira van szüksége.


Ha házat akarok építeni, akkor nem egy olyan oldalra van szükségem ahol van 100 tüzépnek a címe, meg lehet munkagépeket bérelni.

Kell valaki aki ért is hozzá, és tudja, hogy mit, mikor, és miért...

2010. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!