Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni klasszikus...

Bala82 kérdése:

Lehet fogyni klasszikus konditermi mozgastol?

Figyelt kérdés
28 eves ffi. 197cm/117kg vagyok. 4 honap alattfogytam 134 kilorol a mostani sujomra önerőböl.Tudatosan eszem es minden masnap tornazom,szobabringazom.Most stagnalok,minden itthoni lehetösegemet kiaknaztam.A közelben van egy testepitö terem,szivesen latnak de nem tudom nekem jo lesz-e?Van kardi edzesre gépük.Kaptam edzestervet,de az izomnövelö,csak 30perc kardio,60 perc testepites.
2011. jan. 2. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, csinál addig azt, akkor is égnek a kalóriák.
2011. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisz85 ***** válasza:
A fogyásod még még optimális a súlyod fel fog menni majd, de nem mindegy hogy az izom lesz-e, vagy sokzsír + kevés izom. Ha gyúrsz egy jó tanács! Egyél tisztán! (kerüld a kínai, mekis kajákat, nézd hogy esznek a profik, és másold őket csak kicsiben, a kaját pedig számold, mert tömegnöveléskor is elszállhat a súlyod és nem a szálkás szikár izmos csávó irányába).......
2011. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a 30/60 arány kalóriaégetéshez amit edzésként kaptál.

Ha stagnálsz,akkor csökkentsd tovább a ch-t.Ezt folyamatosan kellene csökkentened 3 hetente-havonta.

2011. jan. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Bizonyára én vagyok tudatlan, de mit jelent a "ch" ? Az utóbbi válasz abszolút hasznos, csak ezt a részét nem tudom. Bocs!!!
2011. jan. 3. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

ch=szénhidrát

Gyakorlatilag a fehérjéken kívül-hús,tojás,túró,tejsavó,zabpehely-minden más étel ide sorolható pl kenyér,pékáru,krumpli,tészta,gyümölcs,rizs.

Amiből érdemes bevinni a napi ch-t,az a rizs.

Szóval a ch beviteltől függ elsősorban,hogy mennyi a súlyod.

Ha pontosan számolgatod,akkor diéta végére olyan szinten megismered magad,hogy pontosan tudni fogod,mennyi napi ch-tól hány kiló leszel.

Gyúrós kifejezéssel élve,belövöd a ch-t:).Vagyis beállítod a napi bevitelt.

2011. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!