Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámlálás, glikémiás...

Kalóriaszámlálás, glikémiás index figyelés vagy Norbi update? 20 kg-ot szeretnék fogyni fél év alatt.

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, nem lehetetlen, de nem tudom elképzelni, hogy fél évig ne essek kísértésbe, és 1000-1200 kalórián tengődjek.

Kalóriaszámlálás, glikémiás index figyelés vagy Norbi update? Ezek férnének bele az életembe. Melyiket javasolnátok?


2011. jan. 2. 19:13
1 2
 1/12 Krisz85 ***** válasza:
74%
gi index kcal számlálás és sport
2011. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Norbi diétája a glikémiás indexen alapszik. A magas GI-s kaják kerültek a 3as kódba és az alacsonyak az 1esbe.


Én a Norbit javaslom, mert egésznap ehetsz, este is nyugodtan, csak figyelned kell mit viszel be.

2011. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám, hogy 1 év alatt fogyd a 20 kilót. Ha fél év alatt csinálod, lógni fog a bőrőd, de csak addig, míg vissza nem hízod az egészet vagy még többet, mint amennyit fogytál.
2011. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy fog lógni a bőre. Heti fél-1 kiló teljesen ideális és NEM gyors tempó. Kérdezz meg bármilyen orvost, edzőt.
2011. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sem gyors. Köszönöm az eddigieket, és várom a tapasztalatokat.
2011. jan. 2. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:

mamám Norbi módszerével fogyott 12kg-ot fél év alatt és tartja! karácsonyi evés-ivás alatt is CSAK 2 kg jött vissza neki, pedig mint a család, és jópár ismerős cukrászaként legalább 15 féle sütit csinált (és hát ugye meg kell kóstolni hogy milyen lett a remekmű :P) meg nálunk az evés eléggé központba kerül ilyenkor (dédmamámhoz ha megyünk főleg) és állítom neked hogy január végére simán le fog menni neki. ráadásul semmi kínlódás nincs benne, jókat esznek, csak figyelnek rá hogy mikor és mennyit

én ezt javaslom neked! (én amúgy kcal számlálással (1500 körül) fogytam fél év alatt 10kg-ot, de vissza is jött mind, szóval én is norbizni fogok mostantól..)

2011. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

tudom, h nem volt a felsoroltak között, de azért elmondom.

az édesanyám munkahelyén többen fogytak sokat (10-15-25 kilót) gastroyallal.

sok sikert! :)

2011. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gond, minden megközelítés érdekel. Egyébként azt is néztem, de iszonyúan drága...
2011. jan. 5. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Norbis módszerrel fogytam 75-ről 60-ra sporttal és a mai napig tartom, 176 cm vagyok, szóval nem volt túl sok felesleg, de így jobban érzem magam.
2011. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez a "Norbizás" ez azt takarja, hogy azokat eszitek, amiken az ő neve van? Mert akkor szétnézek, hogy miket lehet tőle kapni. Mustárt, kenyeret és szaloncukrot már láttam tőle. :D
2011. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!