Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet mekkora mennyiségb...

Az almaecet mekkora mennyiségben káros? További kérdések lent.

Figyelt kérdés

Mennyit szabad még inni vízzel naponta, hogy ne fájjon a hasam, ne alakuljon ki fekély?

És ha este megiszom az almaecetes vizet, és utána fogatmosok, az káros a fogakra nem? ahogyan a kóla, kávé stb. után is...

Mennyit várjak a fogmosással az almaecetes víz ivása után?

És nektek segített? Elkezdtem fogyókúrázni, mozgok is amennyit tudok, sajnos suli mellett nem a legkönnyebb, nektek segített?


2011. jan. 2. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, először is óvatosan vele :)


Én speciel napi 3-4 dl ittam, de víz+ecet fele fele arányban, többnyire reggel kaja után és valamikor az ebéd és vacsi között. Szigorúan kaja után!


A fogmosással meg várj jó órát, ha azt akarod, hogy tényleg ne marja szét a zománcot az a vacak.


Amikor meg suliba voltam, akkor ott is víz helyett almaecetes vizet ittam. Vittem magammal egy fél literes üvegben, de akkor 2 dl ecet és 3 dl víz arányban.


Szóval tényleg óvatosan vele, mert használ, de ártani is tud.


Én 3 hónap alatt 8 kg fogytam, almaecetes kúrával és persze mozgással, mert az mindig kell :)


Sok sikert :)

2011. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Amúgy a 2 dl ecet nem volt sok?:O
2011. jan. 2. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis nem tapasztaltam semmi károsat. Nem marta a gyomrom, sem a szám. De mondom, vízzel vegyítve még annyira sem érződött. De tapasztald ki, hogy mennyit bír a szervezeted. A barátnőmnek pl nagyon soknak bizonyult az az adag amit én ittam. Ő 1dl ecetet ivott 4 dl vízben, neki ez volt a napi adagja.
2011. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nektek hatott? Jha, és hogy szoktátok meg az ízéét...annyira rooossz...:S
2011. jan. 2. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatott ;). Nem tudom, nekem speciel ízlett. Vegyítsd fel annyira, hogy ne érezd az ízét, aztán fokozatosan töményítsd. Idővel megszokod :). De ha nem megy, akkor ne erőltesd.
2011. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sokan azt írják,hogy ebéd/étkezés előtt kell 2 dl vízben egy evőkanálban feloldani,de én úgy tudom,hogy CSAK evés után szabad,mert az almaecet sav,és ha a gyomrod üres,nincs mit marnia,és fekély is kialakulhat..:(

Egyébként én tegnap kezdtem el,az íze borzalmas,de meg lehet szokni..:)

2011. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!