Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedvenc diétás sütid?

Kedvenc diétás sütid?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem a diétás sütiket, mert sokszor elég becsapósak. A legtöbb ilyen édességben nem sokkal kevesebb a kalória, mint a hagyományosakban, ízben pedig nagyon kevés közelíti meg a nem diétás változatát, úgyhogy fogyózás közben nem is eszek ilyeneket.
2011. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs. Nagyon rossz ízűek, néha sokkal több kalória van benne mint a nem diétásban, és különben is kényszer. Olyan mint a molett ruha, meg az ortopéd cipő. Inkább nem eszem. Inkább lefogyok, és normálisan eszem, abba meg belefér egy egy szelet normális süti.
2011. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én se eszek ditás sütit-becsapó

ha nagyon édességre vágyom korpofit keksz, natúr joghurt mézzel gyümölccsek, túró fahéjjal, avgy gyümölcs

ha ez se nagyon jönne össze akkor egy-két kocka étcsoki, vagy egy kókusz golyó (nem kekszet hanem zabpelyhet darálok le) +kakaó+édesítő

ez is hízlal ugyanúgy de az édesség utáni vágyam eltűnik:D

2011. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ámulok-bámulok:O :D Vannak jók szerintem:)) Meg persze, most nem arra gondolok, hogy "áááá diétás süti, akkor lehet zabálniii!!!".

Amúgy nem tudom. Én még nem találkoztam olyan "fogyisütivel", amelyben több a kalória, mint a rendesben. Az akkor nem fogyis sütixD

Én mindig azt szoktam, hogy liszt helyett zabpelyhet használok, több sütőporral, és cukor helyett édesítővel. Lehetőleg minél kevesebb zsiradékkal.

És sokszor jól sikerülnek:D Úgyhogy ezzel nem értek egyet:) Nekem néha jól esik, amikor a 9 óra suli után holt fáradtan hazaérek, és van mondjuk zabpelyhes csokis süti(L)

Amúgy meg még ha nem is olyan finom, mint a "rendes" sütik, de sokkkkal egészségesebb:)

2011. jan. 8. 17:28
 5/8 anonim válasza:
A fitnesz szelet nevű sütike.
2011. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetlen fogyókúrás süti a krémes - fényképről nézegetve.

Minden más hízlal. Az édesítős is. Ez van.

2011. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

zabpelyhes süti (általam kikísérletezve)

a nem diétás barátaim is szeretik ;)

2011. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként meg ezzel a "minden hizlal" dologgal azért nem értek egyet, mert két ugyanolyan kalóriatartalmú dolog között nem mindegy, hogy melyiket fogyasztod. Például a tk lisztben ugyanannyi a kalória, mint a fehér lisztben. Mégis, a teljes kiőrlésű lisztben benne maradnak azok a fontos tápanyagok, melyek - a rost mellett persze - fokozzák az anyagcserét, és gátolják a szénhidrát felszívódását vmilyen mértékben. Persze nem szabad belőle sokat enni, de hát az ember hamarabb jól is lakik vele, mint mondjuk a fehér liszttel készült kajákkal.
2011. jan. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!