Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dyras slimfit fogyasztó övről...

Dyras slimfit fogyasztó övről tapasztalatok vélemények? Linkelek róla egy képet.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 9. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ettol az ovtol én 50 kilot fogytam 1 hét alatt, ugy, hogy végignéztem kozben az osszes jobarátok részt!!!
2011. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hiszel még a csodákban?:)
2011. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Normális kérdést tettem fel!! Az ilyen alpári taplók mint ti azok elhúzhatnának erről az oldalról mert nem nektek lett kitalálva.
2011. jan. 9. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van. Biztos alpári taplók vagyunk, de te meg egy lusta dög, aki ettől a sz*rtól várja a csodát :))

Szerintem a te eseted rosszabb! :D

2011. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy miből gondolod, hogy én egy lusta dög vagyok?? mert te már olyan jól ismersz engem ugye?? Elárulom, hogy nem ettől várom a csodát csak tudod nincs időm mindennap sportolni és amikor haza esek este akkor ez kényelmesebb mint fáradtan és kimerülten neki állni edzeni.
2011. jan. 9. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:

A fogyókúra nem a kényelemről szól.

És nem fogsz lefogyni ilyen izéktől.

Inkább állj neki olyankor is sportolni ;)

Ha meg nem, akkor maradj dagadt.

2011. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
neharagudj, ha alpári tahóknak tunuk. hidd el, nem rosszat akarunk. ez a gép amit linkeltél, egy alapból gagyi termék gagyi utánzata. namost az alapból gagyi termék sem fogyaszt, akkor az alapból gagyi termék gagyi utánzata hogy fogyasztana? megkíméljük a pénztárcádat, és mielőtt megveszel egy rakás felesleges sz*rt, rádöbbentünk, hogy ez sajnos nem így működik. azt szeretem, amikor valaki beirja, hogy "mivel meleg, képes leégetni a zsírt" :DDD
2011. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
13:21:: te idióta!! Tényleg ennyire nem tudsz olvasni?? Melyik részét nem érted annak hogy nincs időm mindennap sportolni?? ez azt jelenti, hogy sportolok de 1-2 nap kiesik mivel később érek haza. És ha te este 9-10 kor hulla fáradtan képes vagy arra hogy neki állj edzeni akkor gratulálok.... De én este már nem fogok menni edzőterembe mert örülök ha lefeküdhetek és csak érdeklődni akartam hogy mik a vélemények erről a szarról! Na ennyi, most már szia
2011. jan. 9. 15:38
 9/11 A kérdező kommentje:
14:37: Egy tök normális kérdést tettem fel és erre normális válaszokat vártam. Hidd el megértem elsőre is hogy gagyi, ha ezt így leírod. Nincs szükségem hülye beszólogatásokra
2011. jan. 9. 15:41
 10/11 anonim válasza:
100%
Tesóm barátnője használja rendszeresen és neki használ! Cm-ekben látható az eredmény...
2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!