Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update-felvágottak. Az űj...

Update-felvágottak. Az űj könyv szerint csak a Norbis 1-es, a többi 2-es, a régi könyv szerint meg egyes kódúak, akkor most melyik?

Figyelt kérdés
pl a grillezett virsli 1-es, de a sima virsli 2-es..egyik könyv így írja, a másik úgy, oldalán meg nincs fenn, mert csak részben szerepelnek. Kezdem komolyan nem érteni a dolgokat..
2011. jan. 11. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

... Csacsikám!!!

Ez a biznisz!


Az első könyvben a mustár 1-es kódú, ami egy jó kis anyagcserepörgető étel. Aztán megjelent az Update1-es mustár, amiben nincs cukor, csak édesítő, és tadammm: minden mustár hizlal, kivéve a Norbi-féle méregdrága édesítőset.

Edd az ő termékeit, és csak, de kizárólag csak akkor fogsz fogyni.


Ha lesz neki csirkefarmja, akkor az összes többi csirkemell 2-es kódú lesz, mert azok a pipikék nem kapnak Wellness szolgáltatást, nem harmatvizet isznak, nem futnak napi 2 km-et, így csak az Update1-es farmon nevelt csirke melle lesz 1-es, a többit legfeljebb korlátozva eheted.


Ez egy hatalmas üzlet!!

És innentől kezdve lett ez az egész kódrendszer hamis és hiteltelen.

Akinek bevált, azok az első könyvben megjelent kódokkal is tudtak fogyni, ne aggódj.

****************************************************

Kódok nélkül az a lényege, hogy kerüld a zsírokat, a fehér lisztet, a finomított cukrot, és az olyan üres kalóriákat, mint a gyümölcslevek szomjoltásra.

Reggelizz rendesen, ebédre csak kevesebbet, a vacsorád pedig főként zöldségekből és fehérjéből álljon, szénhidrátot délután már ne egyél.

********************************************************



Az csak a magánvéleményem, hogy annyi mesterséges adalékot, trutymót, és vegyianyagot emberrel nem etettek meg, mint ami update címen fut.

Turmixolj le egy adag zsebkendőt, keverd össze zselésítővel, adj hozzá mesterséges vaníliaaromát, mesterséges sűrítőanyagokat, habosítókat, és némi édesítőszert, tedd hűtőbe fél órára: íme a legújabb, kalóriaszegény vaníliapuding. Éjjel-nappal eheted, nem fogsz hízni.


:DDDD

2011. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

...Szamaram!

Ki mondta, hogy én veszem az update termékeket? attól, hogy 2 könyvét megvettem(mellesleg akciósan azt is), az még nem azt jelenti, hogy az ő termékeit veszem, hanem a kódokat nézem. Nem mellesleg régen 7 kilót fogytam vele, csak közben szültem, és visszajöttek a kilók a társaikkal, és már 1 hete csinálom, és már fogytam! Nem a updateről kérdeztem, hanem a felvágottakról. ha neked meg nem tetszik a rendszer, sajnálom, nekem bevált, csak most megtorpantam, ennyi!

2011. jan. 11. 09:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Első, de szánalmas vagy...


Kérdező, most hirtelen uánanéztem, és tényleg ellentmondások vannak, nekem eddig nem tűnt fel (nem eszem felvágottakat). Én két évvel ezelőtt fogytam 20 kilót norbival, és egyesként ettem a felvágottat, de csak reggel. Ha a biztonság kedvéért reggel eszed ezeket a kétes kódú cuccokat, baj nem lehet. Csak amíg kiderül az igazság :)

Egyébként a sonkafelvágottak tuti, hogy egyesek, a párizsi és társai már lehetnek kettesek, több bennük a zsír.

Mondom: ha reggel eszed őket, nem lesz baj.


Te csak egyes kódút eszel?

2011. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az 1. könyv szerint jó a 20%-os tejföl, most meg már csak a zsírszegény marad, tejföl nélkül, mert még azt is kivonják belőle. :)

A felvágottakat próbáld kerülni, inkább egyél füstölt sonkát, kevesebb zsír és adalék van bennük. A virslit meg nyugodtan megeheted este is (a jó minőségűt). A húgom úgy fogyott le, hogy vacsorára mindig 2 virslit evett 1 paradicsommal, napközben meg ami jött. Nem egy update, csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem 2 virslin múlik a fogyás.

2011. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*Nem mellesleg régen 7 kilót fogytam vele


Akkor mi a kérdés??

2011. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Első vagyok.

OK, akkor most győzzetek meg, miért működött a régi kódrendszer, és miért van most új kódrendszer.

Miért van, hogy amint megjelenik a Norbi-változat, az adott ételtípus többi tagja egyből 2-es lesz?


:DDDD


Mondjuk ez felesleges kérdés olyanok felé, akiknek 3-as kódot kell tenni a csokira, hogy rájöjjön, hogy hizlal, és 1-est a fejessalátára, hogy észrevegye, abból ehet sokat, és mégsem fog zsírrá alakulni a bájos kis testén.


Arra szavakat se találok, ha valaki a terhességre fogja, hogy elhízott. Ki mondta, hogy terhesen mindent meg kell zab.álni??

Ja, és mielőtt szétszednétek: mindkét gyerekkel össz-vissz 3 kilót híztam, szülés után vékonyabb voltam, mint a terhesség előtt. Nem KELL disznóvá válni a terhességtől.

2011. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

"Miért van, hogy amint megjelenik a Norbi-változat, az adott ételtípus többi tagja egyből 2-es lesz?"


Erre mind tudjuk a választ, de nem értem, téged miért zavar, és miért vagy ennyire kiakadva erre a dologra. Nem update-ezel, hozzá se kellett volna szólnod ehhez a fórumhoz, ha erre a stílusra vagy képes. Ráadásul senki nem mondta., hogy eszik Norbi cuccokat, így senkit nem is érdekelsz.


"Mondjuk ez felesleges kérdés olyanok felé, akiknek 3-as kódot kell tenni a csokira, hogy rájöjjön, hogy hizlal, és 1-est a fejessalátára, hogy észrevegye, abból ehet sokat, és mégsem fog zsírrá alakulni a bájos kis testén."


Először is neked a jó édes @nyádat. Hogy lehet így beszélni fogyni vágyó emberekkel? És te anya vagy?

A kódok lényege nem ez, hanem hogy útmutatást adjanak, a túlsúlyos ember nem debil hüly.e, maximum tanácstalan. Rendszerre van szükség a fogyáshoz, az update ezt biztosítja. Voltál már elhízott/ túlsúlyos? neked nem a redszerezés vált be? minden fogyókúrás módszer rendszeren alapul, ami a fogyni vágyó életéből hiányzik.


" Nem KELL disznóvá válni a terhességtől"

Nem, valóban nem, te is csak attitűdödet tekintve lettél egy nagy disznó. Szégyellhetnéd magad, anya létedre így beszélni emberekről. Gratulálok.


(Tudom, hogy nem fogod magad szégyellni, és visszapof@zol, úgyhogy hajrá)


Második voltam.

2011. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok minden ellentmondás van a Norbi könyvekben. Valóban úgy van,hogy ha megjelenik valamiből Norbis akkor csak az lesz 1-es kódú. Én Update szerint étkeztem, Rékára tornáztam és nagyon csini lettem 6 hónap alatt. Most újra ezt próbálom csinálni. Reggelire teljes kiőrlésű zsömle felvágottal, ebédre kettes kódú ételek vagy ha tudok egyeset akkor az, estére pedig csak müzli vagy virsli. Mellette Réka heti kétszer, háromszor.
2011. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ahah, pedig az elsőnek teljesen igaza van, és még csak nem is volt semmi sértő abban, ahogy fogalmazott. :D

Az alap kódrendszer ok, de ennyi. Kb. olyan lelkesedéssel vennék a számba bármit, amiben édesítő van, mint azt, amiben patkányméreg. Biztos lehet vele fogyni, de nem éri meg, csak a Norbinak, de neki nagyon. És fura, hogy ezt sokan nem látják maguktól.

2011. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah, ez szép, de hol van itt szó Norbi termékeiről, meg az édesítőről? Könyörgöm! Olvassuk már el együtt: felvágottakról van szó. Az első ok nélkül belekeverte a buliba Norbi termékeit, amiről itt senki nem beszélt, főleg a kérdező nem.
2011. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!