Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki fogyokúrázik Norbi...

Valaki fogyokúrázik Norbi update szerint? Az abonett kenyér hányas kodú a régi kódok alapján?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az új rendszerben négyes, de engem a régi kódja érdekelne.
2011. jan. 14. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2-es! Én szoktam is enni délelőtt egy-két szeletet. 16 nyamvadt kalória van egy szeletben. Nem lehet lenullázni a szénhidrátbevitelt, kell az is.
2011. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fehér liszttel van a baj. Már van teljes kiörl. hasonló termék, csak nem abonett. A nevét nem tudom, de láttam már.
2011. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűű, most nézem, már van 4-es kategória is?! Amikor fogytam vele, csak 3 volt. Mi tartozik a 4-be? És azt egyáltalán nem lehet enni?
2011. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nos, amit vettem Abonett-et, az teljes kiörlésű, úgyhogy valószínüleg lehet enni 15 óráig.

Egyébként magamban el is döntöttem, hogy 15 óráig fogom enni.


Nem tudom utolsó válaszoló hallottál-e már arról, hogy Norbi átvariálta a kódrendszert teljesen. Engem ez az új rendszer nem érdekel, a régit használom.

2011. jan. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!