Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatasosabb fogyasi...

Xenil kérdése:

Melyik a leghatasosabb fogyasi modszer? De ne dieta legyen

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es Juniusig lekene adnom, hogy a nyaram jo legyen 18 kilo felesleget kene leadni a nyarig persze nem gyorsan akkarom mert logni fog a bor. Nem akarok dietazni mert akkor visszajon.Mit tegyek hogy ne logjon a borom es enyi ido alatt lefogyjak.Akkar koplalok is.
2011. jan. 14. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi hogy tellen mit mozogjak mert anyamek ki nem engednek.
2011. jan. 14. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a diétától jön vissza, hanem az eszetlen koplalástól. Nagy különbség.


fogyás = étrend + sport kombinációja, ezt variálhatod

De ha a mostani kajálás miatt 18 kiló van rajtad, akkor ez azt jelenti, hogy baromi szarul táplálkozol, vagyis mindenképpen szükség van változtatásra.


Kérjetek segítséget orvostól és dietetikustól. Annál is inkább, mert ki vagy szolgáltatva annak, hogy a szüleid mit vesznek és főznek, tehát elsősorban nekik kell tanulni.

2011. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha tömnek és nem engednek (ki) mozogni, akkor szégyellhetik magukat!

A háziorvosnak vagy iskolaorvosnak mondd el, hogy fogyni szeretnél, segítsen. Akkor talán anyukádék is megváltoztatják a hülyeségeiket.

2011. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üzenem nekik, hogy baromira szégyelljék magukat, hogy 14 éves korodra összehoztak neked 18 kiló felesleget (ha te eszel, akkor is ők a felelősek érted 14 évesen!!!).

A szülő kötelessége, hogy lelkileg és testileg egészséges felnőttet neveljen. A súlyfelesleg szövődményekkel és egészségkárosodással jár (cukorbetegség, izületi betegség, magas vérnyomás stb.), és már lelkileg se vagy egészséges, gondolom, önbizalomhiányos és magaddal elégedetlen vagy, hiszen azt írod hogy "jó nyárra" vágy, amihez fogyás kellene.


Tudod mit? Mutasd meg a szüleidnek, amit írtam, hátha észhez térnek.


34 éves nő

2011. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hát nem értek egyet az utolsóval! van olyan osztálytársam aki 50 kg de van 75kgos osztálytársam is és ránézsére nem mondanám meg hogy ennyi különbség van köztük. jójó oké,látszik meg minden,de szerintem pont hogy nem kéne egy szülőnek hagyni hogy éhes legyen a gyereke. engem is beirattak tornára,meg bármilyen sportra ha kértem,sőt ők is kérdezték h nem-e akarok elmenni,de a kaját soha nem vonták meg tőlem.


kedves kérdező!

hát bent a szobában is lehet sportolni ám:) felülések,fekvőtámaszok,lépcsőn fel-le sétálás,késöbb futás. vagy csináld azt,hogy fekszel,belekapaszkodsz valamibe és a lábadat meg emelgeted. fog meg 1-1 üveg vizes palackot és tarts vállszélességben a kezedet 2-2,5 percig. vagy csak hajlítgasd mintha súlyzóznál. ezt csináld meg minden nap,igyál sok sok folyadékot mert az egyrészt méregtelenít,másrészt meg attól megtelik a pocid és nem leszel annyira éhes.


sok sikert:):)

2011. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hello az utolso kommentezovel ertek egyet kosz a tippeket megcsinalom majd. Ja es a szuleim nem rosszak, mert azert nem engednek ne hogy megfazzak.Es hogy elhiztam ez az en hibam mert ok mindig engedtek sportolni.
2011. jan. 14. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor egyél és hízz tovább. Sok sikert.

Júniusban gyere vissza ide, és olvasd el, miket írtam.

Hátha akkor majd rájössz, hogy nem annak van igaza, aki azt mondja, amit SZERETNÉL hallani.

2011. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az,ha megvonja magától a kaját,nem biztos,hogy sokat ér. fejlődésben van a szervezete,mindenre szüksége van a szervezetének. inkább sportoljon mint koplaljon. én nem mondtam,hogy ugyanúgy egyen chipset vagy ilyesmit. nyílván ne. sok gyümölcs,zöldség,főzelékek,levesek.
2011. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!