Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni. Valaki...

Le szeretnék fogyni. Valaki írna olyan mozgást, amit itthon tudok csinálni?

Figyelt kérdés

csináltam RR-t de nem használt. aki már fogyott, leírná, hogy mit mozgott? leginkább olyan kéne, amit benn a szobában tudok csinálni, mert egyedül nem akarok edzőterembe menni, meg mondjuk sehogy se, mert elég gázul nézek ki...:S ilyen időben ugye futni nem akarok, meg kis faluban lakok, itt mindjárt menne a beszólogatás meg satöbbi. szóval itthon akarok mozogni, mit csináljak??kinek, mi vált be??

enni nem eszem sokat így se, de most úgy döntöttem, meleg kajából csak féladagot eszem, meg kenyér helyett puffasztott rizst, vagy ilyen kenyér-snac-et, vagy nem tudom, mi a neve...és 6 után semmit.


szóval így jó lenne? mikortól várhatok eredményt??nem baj, ha drasztikus a mozgás, kibírom. úgy 15kilót kéne fogynom

160cm 75kiló


2011. jan. 19. 16:20
 1/9 A kérdező kommentje:
az a kenyér-snack az abonett akart lenni:)
2011. jan. 19. 16:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugrálókötelezek itthon és mindig csak annyit, hogy jól megizzadjak, vagyis berakok ilyen jó tuctuc zenét és kb 3 számig bírom, az bőven elég. Szépen le is fogytam már. Este étcsokit eszek, körtét és mandulát így együtt.
2011. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Norbi duci torna pl, megcsinálod mind a 3 részt egymás után, nem is megerőltető, kíméli a térdeid, stb
2011. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Este 6 után evés akkor érvénye,s ha 8kor már alszol.

Szerinted normális kb 12 órán át éheztetni a szervezeted?

2011. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsónak.nem éheztetem,egyszerűen nem vagyok éhes. ma sem ettem még semmit, és nem is vagyok éhes.
2011. jan. 19. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vagy éhes, mert lassú az anyagcseréd. Azért lassú az anyagcseréd, mert nem eszel 2-3 óránként kis adagokat. Ha lassú az anyagcseréd, fogyni sem fogsz...

A zsírleadás 80%-ban a kajáláson múlik. Párolt zöldség, roston csirkemell, csirkemell sonka, egy kevés rizs, esetleg pufirizs. Ezeket kell enni napi 5-6 alkalommal kisadagokban.

Csodák nincsenek.

A sz@r kajának, meg a fele is sz@r már bocs :)


Zsírt a szervezet akkor fog leadni ha:

1: elégséges a fehérjebevitel

2: alacsony a szénhidrát bevitel, az is lassú felszívódású

3: pörög az anyagcsere (napi 5-6 kis étkezés)

4: alacsony, szinte nulla zsírbevitel.


A mozgás csak ráadás, a kaján múlik minden.

Nem csoda, hogy 100 kilós cucukák zihálnak a konditermekben aerobicon hónapokig, aztán csodálkoznak, hogy nem fogynak... NEM TUDJÁK, HOGYAN KELL RENDESEN KAJÁLNI!

2011. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a szobabiciklizést ajánlom, nekem nagyon bevált, én 1/2 év alatt fogytam kb 24 kg-ot. De már 1 hónap után -5kg. Ezt kényelmesen csinálhatod otthon, amikor akarod, és nem unalmas, mert én pl. mindig TV-t nézek közben.
2011. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hullahopp karika karcsúsítja a derekadat. Mint már feljebb írva vagyon: szobabicikli, ugrókötél. Vegyél esetleg Béres Alexandra, vagy Rubint Réka dvd-t.


A táplálkozással kapcsolatban annyit írnék, hogy igenis van szüksége a szervezetnek zsírra, fehérjére, szénhidrátra egyaránt.(tessék megnézni az EVOLÚCIÓT) Az, hogy a mai ellustult társadalomban sok elhízott ember van, nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem ehetsz nehezebb ételeket. Fontos, hogy lassan egyél, és nagyon alaposan rágjad meg az ételt. Ha lassabban eszel hamarabb eléred a telítettség érzetét, így kevesebb ételt fogsz kívánni. A rendszeres étkezés valóban fontos az anyagcsere szempontjából, mint ahogyan a megfelelő folyadékmennyiség bevitele is víz, vagy zöld tea formájában. A lényeg, hogy "junk food"-ot ne egyél nagyon.

2011. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

egy szobabiciklin már régóta gondolkodom, csak sajna még nincs meg rá a keretem:(

2011. jan. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!