Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Anorex...

Mi a véleményetek az Anorex tablettáról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 20. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően ízléses neve van. Mintha egy fogamzásgátlót BABYMURDER-nek neveznének.
2011. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Khmm... egy olyan szert akarsz a szervezetedbe juttatni, amit pohárból nem ihatsz meg?

Nézd meg a "tesztet", ott írják, nagyon fontos, hogy a képződött zselés trutyit ne idd meg. Elgondolkodtató...

A neve meg... öööö, hát nem az egészséges fogyás jut róla eszembe.


Ezt a hatást sokkal egyszerűbben elérheted, ha korpatablettát veszel egy drogériában (töredékébe kerül), és étkezés előtt pár szemet bekapsz vízzel, megduzzad, kitakarít, és nem tartalmaz semmilyen káros anyagot.


Én nem szedném be, pedig nekem nagyon sokat kéne fogyni.

2011. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 10-15 kg-ot kéne fogyni, de ilyen cuccot nem alkalmaznék. Már a neve is bizalomgerjesztő...:-S
2011. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pff ez sima zselatin, szemkozti boltban 200 ft :D ne szorakozz már...
2011. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira átverés ez a sok fogyasztószer. Nem is értem, ezeket a gyártókat miért nem csukják le pár évre.

Mint az Auchanban standokon árult szemüvegtisztító. Vagy 15 félét árulnak belőle mindenféle környezetre(!), valami 2000 Ft-ért, de ha az ember megszagolja, akkor mindegyiknek ugyanolyan szaga van: aceton, azaz egyszerű körömlakklemosó, ami 300 Ft körül mozog a boltokban. Mondjuk amíg átverhető emberek élnek, addig a csalók is jól keresnek majd.

2011. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!