Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a japán...

Próbáltátok már a japán diétát? Sushi-val fogyni stb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 21:18
 1/8 anonim válasza:
Szerintem annyi sushit enni kissé drága lenne, lévén, hogy egy 6-os maki kb. 500-1500 ft körül mozog... :)
2011. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

majd megtanul sushit csinálni otthon, [link]



ha sokat tornázol mellette, tuti lefogysz ;)

2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég egyoldalú
2011. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos jó lehet. Jóóóó drága.

Amúgy mostanában a szokásosnál is jobban kívánom a halat. Lehet, hogy a testem sushival akarna fogyni? (nem gúnyból mondom, szeretem a sushit, és fogyni is jó lenne)

2011. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Drága, uncsi és tényleg kicsit egyoldalú. Az ilyen fajta diéták sose tesznek csodát, ha le akarsz fogyi, egyél kevesebbet, egészségesebben, de minden tápanyagot juttass a szevezetedbe, és mozogj sokat! Hatásos és tartós, bár nem gyors módszer.

Btw sushit otthon... az alapanyagok is baromi drágák, és nem biztos, hogy megenném a nyers halat (bár sehogy nem enném meg, tény :D)

De ahogy érzed, próbálkozni szabad, egy fél fokkal értelmesebb az ötlet, mint a Mars csokival fogyás...

2011. jan. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem undorító íze van a sushinak, úgyhogy ha azt vesszük, hogy én valószínűleg 1-2 darab után kihánynám, akkor tényleg jó fogyáshoz.
2011. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért jó, mert nem marad pénzed enni...
2011. jan. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ha a sushi hal nyers, akkor a szalámi, szalonna, sonka, felvágottak, stb. is pont olyan nyers, csak úgy szólok. A sushi halat sem nyersen teszik bele, és nem csak halból készül sushi, van rengeteg zöldséges is, és most már sült csirkés/marhás/májas/stb.-s is, bár az utóbbi nem hagyományos.Csak a tévedések elkerülése végett.

Egyébként én szoktam itthon csinálni (igaz az íze nem ugyanolyan), nem olyan drága. Az alap dolgok kijönnek max. 3000ft-ból (tekerővel együtt), utána meg már csak néha pótolni kell a norit, ha elfogy. (kb. 800 ft 10 lap)

2011. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!