Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik azt írják, hogy a futássa...

Akik azt írják, hogy a futással lehet fogyni és a spinning, zumba, aerobic nem fogyaszt, tapasztalatból írják? Akkor mondjuk a fitness edzők mitől néznek ki olyan jól?

Figyelt kérdés
Hetente járok: 1 zumba, 1 spin, 2 aerobic, van amikor megyek zumba maratonra (3 órás). Akkor felesleges? Mert azt mondjuk észrevettem, hogy az izmaim visszajöttek (lány koromban atletizáltam), viszont nem fogytam. Most elkezdtem diétázni is, ami annyiból áll, hogy nem eszem kenyeret és próbálok este már nem enni magas ch-tartalmú kaját. Így sem fogok fogyni?
2011. jan. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kg-ban nem biztos, de hogy centiben látszani fog és sokkal fittebb és egészségesebb leszel, az tuti, csak így tovább ;)
2011. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak zumbával két hónap alatt 4-5cm ment le a derekamból! Egyébként 3kg-ot fogytam
2011. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Te csinálod jól.

A futás elsősorban állóképességet növel,de kalóriaégetésben ha ugyanannyi időt számolunk,akkor a spinning 3xosat ver rá.

2011. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó de jó, köszönöm! A változást én is látom amúgy, de kilóban abszolút nem. Ezért is kezdtem el a diétát.
2011. jan. 21. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kg-ban azért nem látszik, mert az izom nehezebb a zsírnál:)
2011. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Köszi szépen!

Amúgy már -6kg-nál tartok!!!

2011. márc. 21. 07:34
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Azert en az 1 ora 20 perces ma esti futasomat nem anam a zumbaert mar elnezest :D 60 kg - ot fogytam egyebkent 1,5 ev alatt, csak mondom!! Ja, es neztem 1100 kaloriat egettem el! Nem mindegy.
2012. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Loresz Malcsi válasza:
100%
A zumba, spinning hatásos (tapasztalatból tudom:)) de en futással rengeteget fogytam es meg fogyok is es az a leghatásosabb de szerintem ugy jo ha kombinalod:)
2015. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!