Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60 nap alatt lapos lehet a...

60 nap alatt lapos lehet a hasam hogyha minden nap 150 felülést csinálok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:52
1 2
 11/15 Ghostboy válasza:

figyelj. sosem a mennyiség hanem a minőség számít!!! lehet hogy megcsinálsz 150-et de mindet rosszul. ha szabályosan csinálod hidd el hogy nem fog menni a 150. a gyakorlatokat lassan csináld ne az legyen a cél hogy minél hamarabb túl legyél rajta. figyelj oda hogy szabályosan csináld. a túlzott edzés egy bizonyos izomkötegre káros lehet a helyett hogy hasznot csinálnál. az izom könnyen be is sülhet. olvass utána. napi 15 perc SZABÁLYOS gyakorlatokkal elvégzett hasazás bőven elég. a has az egyik legkényesebb izom és a legnehezebben onnan lehet zsírt égetni. a cardió nagyon jó azt feltétlen csináld és ha van lehetőséged ne konditerem cardiótermében fuss (vagy elipszis vagy amit szoktál) hanem menj ki a szabadba mivel a friss levegő még jobban segít abban hogy bírd a futást pl. itt van egy honlap a hasazással kapcsolatos tévhitekről és tanácsokról. olvasd el és döntsd el hogy igazam van-e vagy sem :). nekem is vannak problémáim a hasammal. 1,5 évig kondiztam (remélem hamarosan tudom folytatni is mert céljaim vannak vele) tudom miről beszélek. :)) és további sok sikert. KITARTÁS

[link]

2011. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

90 nap alatt pedig még jelentősebb eredmény tudsz elérni az egész tested területén! A megoldás: P90X

90 napos extrém otthoni fitness. Ha kreatív vagy, akkor könnyen be tudod szerezni, 2 dvd-re ráfér a 12 különböző gyakorlatból álló komplett program. Napi 55-60 perc, viszont hétfőtől vasárnapig tart! Első héten olyan izomlázad lesz, hogy alig bírsz majd menni, de megéri hidd el!

Hétfő: fekvőtámasz, húzódzkodás, hasizom.

Kedd: ugra bugra

Szerda: kar, has.

Csütörtök: kenpo

Péntek: láb, has

Szombat: másfél óra jóga.

Vasárnap: nyújtás.


Youtube-on ha beírod a P90X nevet, láthatsz eredményeket!

2011. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én naponta 600 szabályos felülést csinálok, az előttem szólóhoz csatlakozom, a minőség számít,(amúgy mielőtt valaki félreértené kezdetben nem 600 felüléssel kezdtem ,sok sikert !:)
2011. jan. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Egy sulyos tévhit...a kardiozás nem ér egy zseb sz*t.... addig kardiozhatsz mig a szemed kieseik.

Tehát a legfontosabb....a zsirfölösleg onnan megy el leghamarabb ahova legkésőbre rakodik fel...tehát a hasadrol fog legkésőbb...

Másodszor... a zsir az izmokban ég el...tehát csinálj olyant amitől érzed hogy égnek az izmaid és inteziven de ne sokáig. Erősítsd az izmokat az oldaladon is hogy szabályosan növekedjen az izmod...

Lábemelést is csinálj hogy a alhasnál is menjenek el a zsirpárnák...

Egyél keveset...egy jo reggeli kevés telitett zsirral ebédre csak keveset....este meg még kevesebbet....

Én amikor +5 kiloval voltam 1 napig nem ettem semit(rossz volt de másnap délkor nem is volt már étvágyam) és akkor kezdtem edzeni.

kitartást és menni fog...

2011. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Ghostboy válasza:
az utolsó kommentelőnek szól: csak hogy tudd azzal hogy nem eszel semmit nem hogy elősegíted a fogyást hanem hátráltatod. mivel ha nem eszel a szervezet éhezésnek fogja fel és ahelyett hogy égetné a zsírt elkezdi még jobban raktározni a plusz felesleget és utána minden kevés ételt ugyan úgy raktároz hogy hogy a szervezetet működésben tudja tartani mivel úgy értelmezi a dolgot h nincs élelem és raktároz ameddig tud. a fogyókúrát nem lehet ész nélkül csinálni. reggelire gyümölcsöt kell enni délben ebédre mértékkel lehetőleg nem babgulyást meg zsíros kajákat hanem kevés kalória értékűt. VISZONT! a fogyáshoz szintén szükséges rengeteg energia tehát újabb ok a koplalás ellen. napi 1800-1500 kalória között/alatt lehet úgymond fogyni. az ananász pl fokozza a zsírégetést és nem tartalmaz sok kalóriát. már persze a natúr nem a cukrozott szirupos!. a cékla is kiváló. szinte semmi kalória és jól lehet vele lakni. a hozzáállás és kitartás a lényeg. el kell határozni hogy most ez lesz és nem szabad feladni!
2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!