Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60kg vagyok, de legalább...

60kg vagyok, de legalább 70-nek nézek ki, főleg a hasamon van sok felesleg. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Hétvégente járok edzőterembe, reggelire műzlit eszem, ebédre és napközben gyümölcsöt, vacsira valami főtt kaját, általában rizzsel. 65kg-ról indultam és kb 1-2 hónap alatt lefogytam 5-öt, a lábaimon már látszik, de a hasamon egyáltalán nem. :S Szerintetek milyen gyakorlatokat kéne csinálnom, hogy a hasam is formás legyen? Felülés elég?
2011. jan. 23. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A vacsorára fogyasztott főtt kaját hozd át inkább ebédre és zárd gyümölccsel a napot.A rizs tömény szénhidrát, esti órákban enni = lassú anyagcsere = hízás.
2011. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az edzőteremben emelgetett súlyok, a felülés mind csak izmot növel, a zsírból nem ég semmi. szóval neked kardio edzés kéne, legalább 30 perc, futás, kocogás, biciklizés, aerobic, tánc. nem kell, hogy lihegj tőle, de azért fárasszon le.


a táplálkozás:

reggeli müzli: ha cukrozott, akkor felejtős, legyen inkább natúr zabpehely fahéjjal, édesítővel, gyümivel. lehet teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvics is

ebédre gyümölcs: nem jó. azzal nem tudod fedezni a napi energiádat. akkor kell főtt kaját enned, mint hús, mellé fele annyi rizs, vagy főzelék, durum tészta ilyesmi.

10órai, uzsi: na ide mehetne a gyümölcs

vacsora: megint rossz, miért vacsorával viszed be a legtöbb energiát, amikor már nem mozgod le? vacsira sok fehérje kevés szénhidrát kell, tehát sovány husik, tojás, túró, zöldségek.

azért nem látszik, hogy fogytál, mert szerintem nem zsírból történt a fogyás.

2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!