Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem akarok...

Mi van akkor, ha nem akarok ennyit fogyni, mert nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

Utána néztem,mégis hány kilónak kéne lennem...Hát mit nem mondjak kikerekedett a szemem. 157cm-hez 51-et írt...Na neeee...voltam már 50kg,és úgy néztem ki,mint egy csoffadt kisgyerek,nagy fejjel!

Magas a koleszterinem és picit(tényleg picit)a cukrom is,tudom,hogy fogynom kell,de én a régi súlyomra gondoltam,amivel tökéletesen elégedett voltam ,tetszett(nem csak nekem,a másik nemnek is),jól éreztem magam.(ez olyan 55kg)

Ettől még javulhat az egészségem,nem?


2011. jan. 26. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első az egészség.

Azon túl meg nem a kiló, hanem a centi számít. Amióta (3 hónapja) makrobiotikázom az egészségem és tornázom az alakom érdekében, ugyanannyi kiló vagyok, viszont a ruhaméretem csökkent.

2011. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedjél fel pár kiló izmot és ne a súlyt nézd,de ez már 1000x le lett írva.

A test állapotáról a testzsír% adja a legpontosabb képet,nem a mérleg.

A csoffadság is annak a jele,ha valaki zsíros csontváz izmok-forma-nélkül.

Felnőtt nő ne menjen 22%os testzsír fölé.

2011. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne ezt nézd. az egyik lányismerősöm 157 cm és 42 kg-san is tud hájat fogni magán. Te meg 157 cm-hez 55 kilósan vagy jó.


Én 166cm (10 cm-vel magasabban mint te)és ugyanennyi kilóval 55kg már érzem h fogynom kell:SS


Szóval a lényeg a tükör! Ha feszes, izmos vagy, akkor neked az 55 kg az ideális és kész!

2011. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!