Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra miatt problémák?

Fogyókúra miatt problémák?

Figyelt kérdés
Milyen problémák jöhetnek fel ha fogyókúrázunk (egészségügyileg?pl azt hallottam, hogy a menstruációval lehet probléma, de nem tudom, igaz-e ,vagy mikor igaz.15 éves vagyok és egy keveset le szeretnék fogyni(kb. 7-8 kg).És tudni szeretném, hogy kockáztatok-e valamit ( a pluszok elveszítésén kívül:))
2011. jan. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A mensesel elsősorban nem a fogyókúra, hanem a túlzott fogyás miatt szokott probléma lenni. Magyarán ha x kilóval az ideális súlyod alatt vagy akkor kimaradhat a vérzésed. A túlzott soványság sem egészséges ráadásul ronda is.
2011. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egészséges úton jársz, akkor nem tudom elképzelni, hogy bármilyen probléma is felléphet. Jómagam már hónapok óta áttértem egy egészségesebb életmódra, a kilók vesztésén kívül semmi nem mutatkozik.
2011. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

így van

ha normálisan, egészségesen fogyózol (szóval megvan a napi min.1200kcal és normálisan eszel,+normálisan válogatod össze a ch-fehérje-zsír-vitaminok arányát (szóval nem az van hogy na mostantól csak zöldség-gyümölcs és semmi zsír meg ilyen hülyeségek) és mellé normálisan tornázol akkor semmi bajod nem lesz

persze elegendő folyadékmennyiség is kell de azt se szabad tulzásba vinni

2011. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!