Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan valki aki...

Van itt olyan valki aki pajzsmirigy alulmüködésel lebirt fogyni?

Figyelt kérdés
sajnos nekem semmi nem segit van valami megoldás ?
2011. jan. 29. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ORVOS
2011. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pajzsmirigy alulműködésem volt a terhességem előtt, most, hogy babát várok, rendszeres gyógyszerszedés mellett végre helyreállt, de a későbbiekben is kell szednem a tablettát.A "hízásom" úgy alakult, hogy mindössze 6 kilót szedtem fel így a 37.hétre, ebből 3 kiló a baba + placenta stb.pont ki is adja a többletsúlyt, magyarul szinte semmit se híztam.Most terhességi cukor miatt Ch-diétán vagyok, amit a szülés után is folytatni szeretnék, mert a kezdeti alulműködés nálam plusz 10 kilót dobott rám, ettől szeretnék mindenképp megszabadulni.Neked is ajánlom ezt a fajta diétát, mert eddig úgy néz ki, hogy legalább súlyt tudok tartani így a terhességem vége felé, ami már önmagában is nagy dolog.
2011. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! köszönöm a válaszokat hát az orvost már végigjártam minusz százernél tartok mert fogadott orvosom van


Mi az Ch-diétA ?

2011. jan. 29. 08:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan napi 175 g Ch engedélyezett napi 6x-i étkezésre.

A diéta követhető, a lényege az, hogy minden cukros illetve finomlisztet tartalmazó készítmény ki van iktatva, helyette teljes kiőrlésűt kell enni; mivel olyan helyen lakunk, ahol nehezen lehet ilyesmit beszerezni, ezért gyakrabban eszek zsemlét, de fehér kenyeret nem.

Ha elkészül a blogom, ahol megosztom az étrendemet, el fogom neked küldeni az elérhetőségét.

2011. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van 3 éve,ami krónikus,és gyógyszert szedek rá napi szinten.

Mozgással,diétázással sikerült fogynom tavaly 8 kg-ot és azóta is tartom a súlyom. Minden másnap mozogtam bicilki,kondi, kocogás, otthon dvd-re bármit ,úgy kb 1 -1,5 órát.

Az étkezéseket mennyiségét csökkentettem,több gyümi,zöldség, joghurtot ettem. De bármit amit megkívántam. Kb 2,5 hónap alatt ment le a 8 kg. 72 kg-ról 64 kg-ra. 30 éves vagyok. remélem adtam egy kis bíztatást.

2011. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
van egy igen egyszerűnek és hihetetlennek tűnő módszer amivel alulműködéssel lehet fogyni miután minden csődöt mondott... Első 2 hónapban nem történt semmi szinte (másnak 4-8 kg) aztán 4 hó végén nekem is 8 kg mínuszom lett. Lényeg: 4 óránként enni, bármit, bármennyit de a 4 óra között csak vizet, üres teát inni! Semmi cukor, citromlé, édesítő, rágógumi abban a köztes 4 órában. Viszont 4 óra elteltével KÖTELEZŐ enni. Az első hét kemény pedig egyszerűnek tűnik aztán beáll a szervezet. Abbahagytam a nyáron mert a 8 kg után nem ment le semmi és vissza sem!!! Újra elkezdtem 1 hete és -2 kgnál tartok, alulműködéssel! Sok sikert!
2011. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krisz85 ***** válasza:
Nos, egyrészt valami megadózis multivitamint tolnék Multi Pro-t vagy valami hasonló komolyságút alaphangon, aztán természetesen jöhet a soya fehérje napi 1x 2x úgyanis ezt kevesen tudják de fokozza a tiroid termelést.
2011. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyu is ch diétán volt most, amikor terhes volt hugimmal, napi max. 150g ch-t ehetett meg, és azt 4 étkezésre el kellett osztania, az ötödiken (vacsi) csak zöldséget és fehérjét ehetett. Szerintem egyébként a legtöbb ember itt is ezt szajkózza a koplalósoknak (talán egy egészséges ember több ch-t ehet, 180-200g-ot, nem tudom), szóval bizonyítottan fogyáshoz vezet :)
2011. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,én is,pedig elég súlyos pajzsmirigy alulműködésem van.
2011. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12:11-es tanácsát semmiképp se fogadd meg, ha rám hallgatsz.

Multivitamint szedni túlsúly esetén egyszerűen őrültség.Amit a zöldségek, gyümölcsök fogyasztása által beviszel a szervezetedbe, az bőven elég, nem kell semmiféle mesterséges vitaminnal leterhelni magadat.

Sokszor egyél keveset, sose egyszerre sokat, a gyümölcsöknél ( persze, egészségesek, tele vitaminnal, de:) azért figyelj oda, hogy a legtöbben sok a cukor, pl:dinnye, szőlő, banán, ezeket mértékkel fogyaszd, mert a gyümölcscukor is hízlal, ha nagy mennyiséget viszel be.

2011. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!