Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak hasról és derékról?

Hogy fogyjak hasról és derékról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Hat helyi zsiregetes az nincs, amint mondani szoktak.

Nekunk anno edzoneni azt ajanlotta, hogy edzes elott tekerjunk a derekunkra foliat(amivel az elelmiszereket is be szoktak vonni, hogy frissek maradjanak), de mondjuk ez nem hatasos ha nem mozogsz. En annyira nem csiptem a modszert, de aki kiprobalta, az azt mondta hogy hatasos volt. Mondjuk ha nem ugyelsz az etkezesedre akkor nem ersz el vele sokat szerintem.

2011. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A baràtnôm is ùgy csinàlt a nyàron miközben szobabiciklizett, segitett neki.
2011. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 alfonz64 válasza:
Nagyon egyszerű: Teljesen le kell fogyni, és ha kicsit visszahízol ott állj meg ahol elkezdett terebélyesedni a hasad és a derekad. Amúgy a legnehezebb a cél területről lefogyni mert a szervezet pont oda kezdett raktározni, és akárhányszor lazítasz a fogyókúrán annyiszor ugyanoda kezdi el lerakni a zsírt(jojó effektus). Ha teljesen lefogysz és egy kicsit visszaengeded magad akkor rendesen ehetsz és nem lesz jojó effektus, mert már a szervezetnek újra ki kéne alakítani hogy ott raktározzon le megint zsírt és az sok idő. Amúgy csak ideig óráig lehet csak apró türkökkel megoldani hosszú távon nem érdemes ilyenekkel foglalkozni mert az egész életed erre fog rámenni.
2011. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 vaszily katalin válasza:
válasz szobabiciglizésel.bemelegitéskép.és has felülésel meg hanyatfekve huzd fel a térded.hanyatfekve válfelemelés ugy hogy a kezed a tarkodra van kulcsolva .nekem ez tiniként régen.2hét alat szép hasam let.
2011. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 tissemsilt válasza:
Szia.bar ez itt nem a reklam helye,de nagyon ajanlom Rubint Reka CD-it,nemcsak a mozgas teren de az etrend kialakitasaban is hasznos tanacsai vannak es ha van benned kitartas par het alatt latod a valtozast,es akkor mar az fog erot adni a tovabbi folytatashoz :)...csak rajtad all....olyan nincs h lehetetlen!!kitartas,probald ki
2011. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 alfonz64 válasza:
"szobabiciglizésel.bemelegitéskép.és has felülésel" "Rubint Reka CD-it" én ezek mind csak derülők, ezek nem érnek semmit. Nézd meg hány kalóriát égettel ha 10 km biciklizel majd számold ki hogy menyi kalóriát tömsz magadba egy nap még akkor is ha csak zöldséget gyümölcsöt eszel,vagy menyi kalória 1db light joghúrt tanulságos lesz. :) Az ugribugri rékáról meg az a véleményem hogy mikor tűdögyuladást kapott és az orvos szigorú fekvést írt elő akkor ő elment futni(ez viszi le a legtöbb kalóriát)és majdnem bele halt. Semmit nem ér a cd-je szerintem nem az 2,5 kg súlyzóktól lett másfélszer akkora karja mint norbinak :) Én elküldeném egy doppingtesztre is.
2011. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 tissemsilt válasza:
Annyira leszolod Rekat,kivancsi lennek a te testfelepitesedre!!!az h neked szemely szerint nem jott be meg lehet h o kiprobalja,megtetszik neki es eredmenyt is er el vele.adjal tanacsot,ugy ahogy te latod,ahogy neked mukodik es bejott,de nem kell masokat lehurrogni elbol.!!!!mivel minden ember mas,es mindenki masba talaja meg azt ami hozza kozel all!!
2011. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 tissemsilt válasza:
alfonz64 KEDVES!!!Te amugy hany Reka cd-t csinaltal mar vegig???!!!!!de oszinten!!!
2011. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Én sem bírom túlzottan a Schobert házaspárt, de Rubint Réka DVD-je állati izzazsztó, az biztos! Nekem az van meg, amiben a húsz perces gyakorlatok vannak, és eddig a kezet tudtam csak végig csinálni, annyira kemények! :D
2011. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
sztem sem kéne leszólni senkit itt... ha már rutinos edzőket ajánlunk, tudnám javasolni Béres Alexandra Zsírégető tréningjét... :) csináltam egy darabig és hatásos volt. heti 2-3x végigcsinálod azt az 1 órát és érzed a hatást. ;) vagy ha a nyugis de megerőltető mozgás helyett a pörgősebbet részesíted előnyben, akkor Norbi: Kiképzés. ;) hajjrá!
2011. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!