Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak hasról és derékról?

Hogy fogyjak hasról és derékról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:19
1 2 3
 11/23 alfonz64 válasza:

Hát mit mondjak nem én próbáltam ki hanem a barátnőm és láttam hogy becsületesen csinálja. És én azon kívül hogy leízadt semmit nem láttam. Hagy idézem norbit "diétával együtt hatásos a mozgás" Nem a reklám helye de számold ki INBÉ (Irányadó Napi Beviteli Érték)

[link]


Nos nézünk egy példát:

Nő,26-30éves,fizikai aktívitás közepes,65KG

2469 KCAL fogyaszt el a szervezete naponta és akkor nem hizik tovább.

10KM kacal 30 perc alatt intenziven leízadva, 200kcal.

5KM futás 15 perc 200 kacal

1 DB főt tojás 140 kacal, 1 db LIGHT johurt 100 kacal.


Eből is látszik hogy aki fogyni akar anak kevesebb energiát kell bevinni, én pl a kenyeret lecseréltem főzelékre meg salátára, és a husokat kiss adag rácson zsirmentesen, több hal,öntetek stb..

Nem azt mondom hogy nem kell sportolni csak egy átlag ember ha napi 1 órát sportol keményen az kevés, ha csekély kalóriát visz be a fent emlitett módon akkor a fogyást az 1 órás sport csak max ha 8% segiti elő.

Még egy idézet norbitól a Frizbiből: vacsora helyett sportoltam és így sikerült leadnom 1 hónap alatt 8 kilót"

2011. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 tissemsilt válasza:
alfonz64!minden embernek mas a szervezete,mas az alkata,mastol hiznak es fogynak.nincs ket egyforma!lehet a baratnodnek nem valt be,probalkozni kell mas modszerekkel,de itt most a lehetosegekrol volt szo,es abbol meg nagyon sok van,csak mindenkinek meg kell talani a megfelelot a sajat igenyenek es tipusanak.
2011. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Khmm... szex. Sok.
2011. febr. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Szia


szerintem szaladással jól lehet fogyni, persze nem csak a hasadról fogysz, de onnan is, szép alkatod lesz és jó közérzeted. Nekem a térdeim nem nagyon bírják a szaladást, de amikor jártam szaladni, elég szép eredményeket láttam. Én úgy csináltam, hogy egy darabig szaladtam, amikor éreztem, hogy fáradok, sétáltam, aztán megint szaladtam, megint sétáltam, idővel elég jól kialakult. Napi fél óra szaladás bőven elég, még akkor is, ha fele szaladás fele séta. (az elején)

Ezt azért írtam le így külön, mert sokan elkezdenek járni szaladni, eleinte a tüdő nehezen tud erre ráálni, kifulladnak, hajszolják magukat és megutálják az egészet. Érdemesebb fokozatosan venni.


ui. elég rossz aszfalton szaladni, árt az ízületeknek, ezért lehetőség szerint erre kiépített pályán kell. sportpálya. erdő. valami.

2011. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 alfonz64 válasza:

Ha sportolsz a szex és a futás a legjobb, persze függ milyen intenzitással és milyen hosszú ideig csinálod. De ellengethetetlen a diétázás. Legalább is egy átlag embernek de ha van napi 4-5 órát intenzíven edzeni, Réka bugrizni akkor nem kell diétáznod. De minden sport jobb a semminél, élettanilag is max nem veszel észre változást. :)


Nekem:

30 percet tekerek intenziven és nekem 220-240 kcal kozott szokta mutatni a szoba bicikli 10 km, és ugyanenyit 15 perc terem futásnál de az már nem olyan íntenzív kb 6 km, nem szeretek teremben futni én olyan sprinter alkat vagyok.


Idézet Google:

"Igaz-e, hogy a futás nem fogyaszt, és még a combizom is túlságosan megerősödik tőle?


Nem igaz. A rendszeres futás szépen szálkásítja tested összes izomzatát, különösen az alsó végtagokét. Egy 60 kg-os ember, félórányi, tempós futással, több mint 350 kcal-t éget el. Látványos eredményt érhetsz el, ha a futást megfelelő diétával párosítod. "


"Tény, hogy egy kellemes pásztoróra alatt szervezeted kb. 200 kcal-t éget el, de önmagában ez nem elég a tartós fogyáshoz."

2011. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 alfonz64 válasza:
Amúgy van olyan fitness, edző terem ahol napi jegyet is vehetsz, és megnézed néha hogy menyi idő és km után menyi kcal-t égete el a szervezeted. Az INBÉ (Irányadó Napi Beviteli Érték) [link] meg tudsz viszonyitani menyire hatásos amit csinálsz. Vegyél olyan ételeket amire rá van írva kcal, akár rendelni is lehet. Sajnos olyan nincs hogy csak a hasról vagy a fenékről fix helyről lehessen fogyni. Sőt inkább az van hogy ezekről a helyekről a legnehezebb, mikor már máshonnan lefogytál akkor nyúl a szervezet a vésztartalékhoz.
2011. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
nagyon egyszerű vágyad van, aki fogyni akar, azoknak a 99%-a hasról és derékról akar. Azonban nem lehet 1 tuti módszert ajánlani, amivel tökéletes alakod lesz. menj el futni, bringázni, aerobikozni, kondizni akárhova a lényeg, hogy mozogj! és a mekis kaja helyett válts át inkább a főzelékfalóra, vagy házi kosztra. nem kell szigorú diéta meg csodaszer, ha tényleg komolyan gondolod, akkor fogyni fogsz.
2011. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Egy férfi ismerősöm 12-15 kilót fogyott úgy - nagyrészt hasról, derékról - hogy este 6 után nem evett, valamint majdnem teljesen mellőzte a kenyeret (nagyritkán evett graham kenyeret), és minden este megcsinált 1 Norbi DVD-n lévő programot, majd utána 1 Bíró Ica-félét is. Tehát egy este 2-t! Kb. Másfél-2 hónap alatt ment le neki a felesleg.

Én személy szerint a Norbi-tornát szeretem, csak nincs elég kitartásom, és az ízületeim nem bírják minden nap. (Na meg ki bírja ki este 6-tól reggel 6-ig éhen?! :-D )

Szerintem Réka már túl brutális, Norbi is elmondja az egyik lemezén, hogy nem győzi Réka iramát. (Kismamaként biztos nem a Réka-tornát fogom választani, az biztos, nem akarok kárt csinálni! Nem bízom benne.)

Az tuti, hogy kényes területről nincs igazi végleges fogyás zsírégetés nélkül úgy, hogy ne legyen káros mellékhatás. (Ezt azért mondom, mert én egyszer 10 kilót fogytam bánattól 1 hónap alatt. Szinte semmit nem ettem, de a szervezetem megbosszulta, sorra jöttek a betegségek utána, a legszembetűnőbb a hiperhidrózis volt, és a megnyúlt bőr sem "fogyott vissza rám".) Óvatosan és lassan fogyjatok! Nem éri meg kapkodni!

2011. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

tekerj foliat a hasadra es csinalj feluleseket....

1.nap eleg ha megcsinalsz 5-10

2.nap 15 20

es naprol napra tobbet,edzes utan probalj ne enni:)

2011. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Fejvad válasza:

Én is a futást mondom a legjobbnak! Hisz tudjuk hogy azok az atléták a legvékonyabbak akik sprintelnek!

Amúgy meg barátnőm használ egy krémet ami felgyorsítja a vérkeringést illetve az ürítést! Hasra és combra szokta kenni és égetni szokta! Én is kipróbáltam, nekem nem égette! Különbözőek vagyunk, de neki meg az jött be! És mesélte hogy 2 éve nyáron tök vékony lett tőle! Most vett megint, pedig szerintem és mások szerint is tök vékony, de hát tudjátok! Nők! :)))

Amúgy a termék neve: BioGarden Kontúr Hidrogél thermo (tengeri alga, borostyánlevél és kamillavirág kivonattal).

Már elég nehéz találni belőle, de sikerült neki találnia a Blaha Lujza térnél van egy kis bolt, sajnos nem tudom mi a neve, de fűszereket is árulnak!

Mindenki eldönti hogy szeretné, nekem marad a futás! ;)

2011. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!