Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3hónap alatt 10kg-t fogyni...

3hónap alatt 10kg-t fogyni lehet? Ha igen mégis mit tegyek érte?

Figyelt kérdés
Légyszi csak értelmes válaszokat kérek!! Köszönöm :)
2009. febr. 7. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3 hó alatt fogytam 12 kg-t és további 9 hónapban még 18 kg-t - HERBALIFE nevezetű különböző ízekben kapható turmixitalport.Hangsúlyozom,hogy az anyagcseréje mindenkinek más,így lehet,hogy te 3 hó alatt csak pl:8 kg fogynál tőle,ezt nem tudhatom.A turmix reggelit és vacsorát helyettesít,ebédet lehet enni.Az ára elég borsos,de nekem megérte 12.400 ft + postaköltség.Ha erre nem tudsz költeni akkor:Kerüld a nasikat,kenyeret,édességeket.Igyál sok sok ásványvizet naponta 1.5 literrel,és sportolj én biciklizek,futok-zenével és NORBIRA edzek ( kemény) .

Remélem tudtam segíteni,sok sikert,ha van még kérdésed írj nyugodtan.

2009. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor is sikerülne ha csak napi 1órát aerobikozom?
2009. febr. 7. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ milyen aerobicot,+ biciklizz vagy fuss és az étkezésedre is figyelj amit fent leírtam :-)

Sok sikert

2009. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
90 napossal is lehet ennyit fogyni.
2009. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
90 napossal úgy hogy csak 10kg fölös van rajtam?
2009. febr. 7. 22:41
 6/8 anonim válasza:
én a 90 napost nem ajánlom. egészségtelen.. a futást ajánlom legjobban :)
2009. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én eddig 5 kilót fogytam a 90 napossal(2 hét, de mellette sportolok, kevesebbet eszek, de többször stb.), még tizet-tizenötöt akarok.

És lehet 'csak' 6-10 kilót fogyni vele, attól függ, hogy milyen szigorúan veszed, mennyit sportolsz mellette, és hogy mennyi felesleged van.

Tényleg nem egészséges, de hirtelen az életmódváltáson és a sok sporton kívül nem tudok egészségesebbet ajánlani...én vállalom a 90 naposat, nekem csak ez működik.

2009. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... nekem a 90napos csak a szénhidrát nap miatt nem jön be... :P am köszi hogy írtatok :)
2009. febr. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!