Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szőlő és a kefir jó reggelire?

A szőlő és a kefir jó reggelire?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni, és szőlőt meg kefirt ettem reggelire.A szőlő az nagyon hízlal nem?Inkább azt ne is egyek ugye?Most ugye mindent elrontottam?
2011. febr. 4. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettő együtt nem eredményez hasmenést? Na mindegy, az én véleményem az, hogy egyébként egyikkel sincs semmi baj, csak reggelire inkább egyél szénhidrátot, hogy legyen energiád. Teljeskiörlésű kenyér, sonkával, zöldségekkel, esetleg főtt tojás és a kefir jó, hanem egy kis sajt vagy ilyesmi.
2011. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Együtt ?:D

Kicsit olyan hasmenés beütése van


De ha jólesik akkor hajrá,kiváló ami az összetételt illeti

2011. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2011. febr. 4. 09:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ettem már kefirt szőlővel, de nem volt még hasmenésem tőle.:)
2011. febr. 4. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz valami más gyümölcsöt a kefirhez, mert igen, sajnos a szőlőben nagyon sok kalória van. Azért ne aggódj, nem rontottál el mindent! Csak igen, nézz utána, hogy a kedvenc ételeid közül azokat válogasd bele a fogyókúrádba, amelyek minél kevesebb kalóriát tartalmaznak.
2011. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg nem lesz tőle bajod akkor nyugodtan.

Nem hinném, hogy egy gyümölcstől fogsz elhízni...

2011. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!