Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves és 64 kg, 152 cm...

12 éves és 64 kg, 152 cm magas lány vagyok. Életkorom miatt milyen diéta lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak a kamasz háj.

Ne diétázz inkább kezdj el sportolni.Nekem az rengeteget segített.Az étrendedből száműzni kell az édességet,jó lenne azokat az időszakokat mondjuk egy almával,naranccsal ilyesmivel átvészelni.Sok gyümit kellene enni,és zöldséget.Illetve este 6 után csak gyümölcsöt kellene enni,de abból is csak keveset,és nem banánt.

Ugyanakkor fontos a teljesértékű táplálkozás,mert fejlődésben vagy,tehát igenis kell húst enned,vöröset fehéret egyaránt,de mértékkel.Fehárkenyér helyett inkább barnakenyér stb.

De mindez semmit nem fog érni,ha nem kezdesz el aktívabb életet élni.Az aktív élet meg nem megy energia nélkül.Nekem a versenysport jelentett hatékony megoldást a kamaszhájamra.Azóta sem voltam egy nádszál,de az izomzatom szépen kifejlődött,és ez azóta is jól jön.

2008. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

12 éVES KISLÁNY VAGY!!!!!!!

SPORTOLJ, EGYÉL UGYANÚGY...és felejtsd el, hogy diétáznod kell..

Ki vagyok bukva, hoyg ez foglakoztatja a mai kislányokat.:(((

2008. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!