Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen nehezen ment?...

Másnak is ilyen nehezen ment? Később menni fog? Nektek mennyi idő után sikerült? (Rubint Réka 20 perces fenék-csípő blokkja)

Figyelt kérdés
1 hete Rubint Réka 20 perces blokkokból álló dvd-jére tornázom heti 6x! 3 blokkot kombinálok úgy, hogy napi 40 percet tornázok! A has blokkot minden nap megcsinálom, már a hét végére nem visel meg simán végig bírom! A comb részt is végig szenvedem már kisebb megállásokkal! A fenék része viszont gyilkos sokszor 2 percet nem birok ki úgy, hogy meg ne álljak! Ott van rajtam a legtöbb felesleg, ezért lenne? Később menni fog? Nektek mennyi idő után sikerült?
2011. febr. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam,ha arról beszélsz amikor a hajónál tornázik,az tényleg kőkemény,pedig nekem nincs ott sok feleslegem,egyszerűen csak nehéz tartani is a lábad meg csinálni is.ezt kedvelem a legkevésbé,de mivel a Réka 1-ben is van fenék meg az állók is éppen elég hatásosak,ezért inkább azokat csinálom.
2011. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rekat en nem birtam..es nem is fogyam tole talan azert mert nem is hittem benne . Inkabb csinald a Cindy Crawford videokat!!! Nekem tokeletesen bevalt 5 honapig csinaltam 8 kg-ment le..De en nem csinaltm olyan borzalmas dietat mellette. En nagyon szerettem jo kis torna volt mindennapra. A nagynenem is erre tornazott meg fiatalabb koraban es tokeletes volt ..ezert valasztottam en is a cindy-t mert elo pelda volt a nagynenem (25 eves volt akkor)hogy neki sikerult vele..es meg utana se hagyta abba mert kesobb mar elvezte csinalni...es ez velem is igy volt...


Majd mingyart kuldom a linket.

2011. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*****


Legyszy ne nezz le a helyesirasi hibaim mitt..de mar nem hasznalom lassan 1.5 eve a nyelvet legalabb is az irast...


Mindjart nem mingyart xd



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A napi 20 perc önmagadért videóra gondolsz? Amikor négykézláb kell emelgetni a lábat? ÁÁÁ. borzalmas, 5 percenként megállok egy 20mp-es szünetre, de a végére így is kipurcanok. Bár sajnos én a felsőtest (váll, tricepsz, fekvőtámaszok) blokkot sem tudom végigcsinálni egyhuzamban.
2011. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: Igen, arra gondolok! Nagyon gyilkos! Mondjuk én a felsőtestet még nem csinálom csak a többi hármat! A combnál már 15 perc után lihegek és csak fáradt tempóban tudom folytatni, a fenék résszel meg úgy vagyok ahogy te! Nah de nem is várok csodát így 1,5 hét után! :D Neked mik az eredményeid? Mióta csinálod?

2011. febr. 8. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 hete kezdtem. A comb első 15 percét én sulyzóval csinálom már. A fenék rész is napról-napra jobban megy, de még mindig nagyon fáj, és muszáj pihennem 2-3x a 20 perc alatt. De a felsőtest a leggyilkosabb.
2011. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!