Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék körülbelül 5-10...

Le szeretnék körülbelül 5-10 kilót fogyni a nyárra. Valami tipp? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. körülbelül 153cm és 53 kg. Hetente 1x focizom 2 óra hosszán át. Csak az a baj,hogy kollégista vagyok. ezért nem tudok annyira egészségesen étkezni. mert azt kell megennem amit a konyhán adnak(ami elég szénhidrát bomba),mert különben éhen halok.A szüleimnek meg nincs annyi pénze,hogy külön adjon egészséges ételekre.

És sajnos eléggé meg van határozva az időbeosztásunk.tehát nincs annyira sok szabad időnk.

Tehát milyen edzés móddal tudnák lefogyni 5-10 kilót a kollégiumban???


2011. febr. 6. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

1 Nem is vagy kövér ,egyáltalán nem kéne fogynod.

2 Ha mégis fogyni szeretnél akkor az is elég ,ha kevesebbet eszel mint most.Pl hagyd el az ebédből a másodikat, elég ha csak a levest behörpized.

2011. febr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járj le kondizni, valóban nem lehet rajtad sok zsír:)

Amúgy én ajánlanék neked egy olcsóbb fehérjét: [link]

Ebben a kategóriában a legjobb minőség, ráadásul sokáig elég.

Hogy miért ajánlom? Amióta elkezdtem ezt inni (reggel és este egy adagot 3 dl tejjel), azóta alig eszekxD

Mármint nekem annyira laktató, hogy reggelire és vacsira nem is tudnék mellé mást enni, sokszor csak ebédelni szoktam valamit, aztán ennyi:D

Emellett napi 1,5-2 órát mozgom( 30 perc kardio a többi torna és súlyzós edzés).

Nagyon sokat fogyok, emellett formásodom is, mivel az izmaim is szépen alakulnak:))

2011. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem ha még fogysz 5-10 kilót el fog fújni a szél ha meg repülni akarsz menny el pl Korfura amúgy nekem kicsit gyanús hogy neked önértékelési problémáid vannak kedvesem!
2011. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!