Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen időközönként méritek...

Milyen időközönként méritek le a súlyotokat? [illetve azt, hogy cm-ben mennyit fogytatok]

Figyelt kérdés

Eddig kb 7 kg-t fogytam, de szinte naponta ráálltam a mérlegre, hogy na, van-e valami változás?

Most elhatároztam, hogy továbbra is fogyózom, de 2-3 hétig nem állok rá a mérlegre, és akkor majd 2-3 hét múlva lemérem hány kg vagyok, és hány cm a hasam, fenekem, combom, stb...És aztán majd onnantól kezdve olyan hetente 1x, 2hetente 1x méregetem magam.


Ti mennyire gyakran ellenőrzitek, hogy fogytatok-e? És mióta fogyóztok, és eddig mennyit fogytatok? És milyen módszerrel? Tornáztok valamit?


Köszi a válaszokat :)


2011. febr. 7. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

egészséges életmód + kocogás = 6 hét alatt 5 kg (közben bűnöztem elég sokat :$)

mérés: centivel kb. hetente, mérleggel 4-6 hetente, mert akkor megyek haza és csak otthon van mérleg

2011. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok :) Nem muszáj az összesre, ha nem akartok, de akkor legalább az 1ikre...
2011. febr. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!