Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetfon kezdtem fogyokurazni....

Hetfon kezdtem fogyokurazni. Megfelelo igy az eves es a torna is?

Figyelt kérdés

Szoval igy eszek:


reggeli: kellogs Corn flakes tejjel

tizorai: gyumolcs (altalaba alma, narancs, ananasz)

ebed: csirke (mell, comb) fott zoldesekkel(repa, brokkoli) vagy salataval

uzsonna: instant oatmeal( zabpehely)

vacsora: salata(paradicsommal, retekkel, kicsi Caezar ontettel)


Este 6 utan nem eszek. Egyik este egy repat ragcsaltam el, mert sok a savam amugy is,foleg ha nincs bennem valami.


Torna:

Ezt a torna sorozatot csinalom ugy,hogy az elejet meg a Dance utan megismetlem es a vegen felulesezek. Altalaba 20-30-at.

http://www.youtube.com/watch?v=QIkjXTLKFv0


Ezenkivul van egy masfel eves fiam akivel naponta legalabb 1 orat setalunk de altalaba tobbet is.


Tobbet kellene mozognom?


Szivesen varom a tanacsokat es kritikakat is. Nem vagyok jartas a fogyokuraba, szules elott nem volt ra szuksegem de most mar igazan elszeretnek bucsuzni a plussz kiloimtol.

Sajnos merlegem nincs, nem tudom,hagy kg vagyok de kozel 10 kg-ot kellene fogynom. (Legutobb mikor a fiamat vittem orvoshoz 68 kg voltam) es 59-el lettem terhes. 162 cm vagyok.


Elore is koszonom a valaszokat!


2011. febr. 11. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

kellgos helyett natór zabpehely-kellogs cukros

tízórai okés

ebéd okés, de ehetsz mellé főtt rizts/krumplit is, halat, tojást, szóval változatosan

uzsi: nem jó, egyél meg helyette egy pohár kefírt

vacsora okés: öntet ne legyen cukros, csináld te inkább joghurtból és friss fűszernövényekből)kapot, bazsaliko, petrezselyem)+tojást, halat, csirkét, light sajtot, esetleg virslit tehetsz bele

2011. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Kulfoldon elek, itt nincs olyan kefir mint otthon. A virslit mas kerdesbe olvastam,hogy nem ajanlatos fogyoba.

Igen, a tegnapi vacsimhoz ettem halat is.

Mozgas rendbe igy?

2011. febr. 11. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!