Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit Csinálok rosszul? Másfél...

Mit Csinálok rosszul? Másfél hónapja próbálok fogyni, vacsorára csak diétás turmixot iszok, járok konditerembe ahol 10 perc futógáp,15 perc taposó és még hasizomgyakorlatokat csinálok, és mégse ment le egy kg se.

Figyelt kérdés
Mi az amit nem jól csinálok szerintetek?Kb 10-12 kg-tól szeretnék megszabadulni.
2011. febr. 16. 11:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Négy előtt normálisan ettem. (kipróbáltam a fogyókúrás kajákat, is, de 1. nem bírom hosszú ideig, 2. nem fogytam jobban) Tehát ettem normálisan, és ha kibírtam akkor négykor már csak lájtos kaját ettem. Amúgy lehet, hogy ez egyénfüggő, de nálam tényleg az válik be a legjobban, hogy nem eszek este. Amikor hat után nem ettem, akkor nem is fogytam. Szóval nekem muszáj volt a négy.
2011. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

A diétás turmix lehet a gond.

Tele van mind szénhidráttal!

2011. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%

"A diétás turmix lehet a gond.

Tele van mind szénhidráttal!"


Hahaha, ezen jót nevettem, (mármint azon hogy te ezt elhiszed)


A futással az a gond hogy 20, de inkább 30 perc után indul be a zsírégetés, addig csak "bemelegítesz"


Javaslom neked inkább 40-50 perc gyors sétát futópadon, testépítők is azt csinálják szálkásításhoz

2011. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg drága, hogy milyen az összetételük.. ;)
2011. febr. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi,Megpróbálom a gyors sétát40-45 percig!
2011. febr. 17. 09:04
 16/27 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. ugyanolyan lehet az alkatunk, én is most próbálok fogyni. Nekem sajna nincs se időm, se pénzem konditerembe járni, helyette otthon este egy kis Réka vagy Norbi megy. Viszont... Nekem az orvosom azt mondta, hogy amíg nem fogyok le kb. 10 kilót, addig ne nagyon fussak, mert tönkre fognak menni a térdemben az izületek. Az úszást javasolta helyette. Ha te bírod a futást, akkor persze csináld csak, de én is éreztem a térdeimen, hogy ez nem jó. Bocs, nem beleszólni akartam, csak leírni a véleményem. :)
2011. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Veled ellentétben én tényleg ismerem az ilyeneket, mivel magam is eszem.


Ne mondj olyanról véleményt amit nem próbáltál


100g-ból kb 70g tiszta fehérje, ennél kevésbé hizlalóbb kaját nem nagyon találsz

2011. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%

És szerinted amit a tesco-ban lehet venni, abban ennyi fehérje van?...

Ne röhögtess már..

2011. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, mondanám hogy linkelj nekem terméket hogy megnézzem az összetételét, de tudom hogy fogalmad sincs csak fröcsögsz mert "valahol hallottam és akkor biztos úgy van"
2011. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
67%
Menj el pl egy müllerbe, nézd meg a diet shake-t. Nézd meg azt is okoskám, hogy miből mennyi van belőle. Na ez a tescos is ilyen. ;)
2011. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!