Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég a fogyáshoz egy Rubint...

Elég a fogyáshoz egy Rubint Réka dvd?

Figyelt kérdés

Sokan irtátok, hogy ahhoz, hogy a zsírok kezdjenek égni legalább 1óra mozgás kell. A dvd viszont "csak" 40perc! (egy másodpercel sem bírnék többet egyébként)

Vajon ez így is elég hatékony? Természetesen diétával együtt gondoltam, napi szinten csinálom. (mégcsak 1 hete és egyenlőre fittebb vagyok csk)


2009. febr. 12. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kicsit ferdécske info, hogy egy óra mozgás kell. Nem árt, de a valóság az, hogy a zsírégetés úgy a 20-30. perctől kapcsol be, addig a véredben lévő cukrokat bontja a tested.

Nem mindegy milyen Réka DVD-re tornázol, ha fogyni szeretnél akkor az a lényeg, hogy kis intenzitású (fuldoklásmentes) folyamatos mozgás legyen sokáig. Pont az a lényege, hogy sokáig bírd, mert ami kifullaszt, attól a szíved erősödik ugyan (kardio-edzés) de a zsírégetéshez oxigén kell. Lihegve nem jut be sok... Lassú kocogás pl. tökjó, és bírni is fogod akármeddig, ha sétatempóban csinálod.

2009. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csinálom, felváltva, az Add önmagad és az Igényes nőknek dvd.

Az add önmagad a borító szerint -5kg/hét... remélem is! Hétvégén mérlegelek!

2009. febr. 12. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz -5 kg/ hét. Mindkét DVD nagyon jó, hatásos szépen formál. Diétával súlycsökkenés simán elérhető. A 40 perc bőven elég, hisz elég kemény a torna. Szerintem az 1-ső (Add önmagad) keményebb, mint az igényes nők. Amikor az edzettségi szinted már engedni fogja mindenképp javasolom, a 4. DVD beszerzését az már 4X20 perc, nem kell végigcsinálni, de akár 1-es 2-es DVD-kel is kombinálható. A harmadik DVD-ről nekem hiányzik a guggolós rész, arról csak a felsőtest edzést szeretem, de az nagyon hatásos.
2009. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mire, csak tornázz, és ahogy az 1hsz írta, ne fullasztó mozgásokat végezz, hanem amit tartósan tudsz csinálni. A kedvenc zenédre is tornázhatsz, nem kell hozzá se Rubint Réka, se más, csak te.
2009. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
ha az étkezéseden nem változtatsz, nem fogsz olyan ütemben fogyni ahogy szeretnél
2009. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én 1 hónap alatt annyit értem el a R.Réka Dvd-vel (Add önmagad), hogy feszes lett a vádlim :P (naponta csináltam 40 percig, mellette sokszor ettem keveset + napi 25 perc séta volt. :( De sok sikert neked
2009. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Fuss, áss, kapálj, dolgozz, és ha még mindig nem elég, vegyél kondibérletet! ;)
2009. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!